NAY a.s.
Nay Elektrodom

Hľadáme nových brigádnikov na kasu do NAY Prievidza

NAY a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Prievidza
Nábrežná 1913/5A, 971 01 Prievidza

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

  • blokovanie tovarových a službových položiek na kase
  • starostlivosť o tovar v zóne kás
  • dopĺňanie tovaru do pokladničných zón
  • výpomoc pri manipulácii s tovarom

    Upresnenie platových podmienok

    4,50 EUR/hod.

    Benefity a ďalšie výhody

    • káva a čaj na pracovisku
    • práca v dynamickom kolektíve
    • ponuka dlhodobej aleb opakovanej brigády

    Termín nástupu do práce

    dohodou (ASAP)

    Termín ukončenia výberového konania

    7.3.2024

    Druh pracovného pomeru

    brigáda

    Informácie pre uchádzača

    Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

    Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES o ochrane osobných údajov.

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    študent – stredná škola

    Všeobecne požadované znalosti

    • ochota pracovať flexibilne, aj cez víkendy
    • prax s prácou na kase výhodou
    • prozákaznícka orientácia
    • samostatnosť, zodpovednosť a spoľahlivosť
    • príjemné vystupovanie a komunikatívnosť

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno