Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Technický pracovník závodu v Trnave! Mzda až 1580€!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Do výroby v Trnave hľadáme nových pracovníkov.

Momentálne obsadzujeme tieto pozície:

Pracovník obsluhy a údržby strojov a zariadení:

- údržbárske práce strojov a zariadení,

- detekcia nefunkčných zariadení, ich opravy a vylepšenia,

- preventívne údržbárske práce a vypracovávanie preventívnych plánov

- vykonávanie skúšok funkčnosti a bezpečnosti zariadení

- správne spustenie a inštalácia výrobných zariadení

Elektrikár centrálnej údržby (1700: základná mzda 1169/ 1323€ + nočné príplatky + individuálna prémia + príplatky za prácu cez víkend + nástupný bonus)

- manipulácia na rozvodniach a diagnostifikácia chybných zariadení

- údržba a kontrola zariadení

Ponúkaný plat

1580 EUR

Upresnenie platových podmienok

1580€ = 1283 € základná mzda + osobné hodnotenie priemerne 110 € + polročný bonus 40€ + 100€ nástupný bonus Okrem toho: 13.plat + podiel na zisku/ nadčasy

Benefity a ďalšie výhody

- nástupný bonus 600 €
- Individuálna prémia 110 €
- Funkčný príplatok 130 €
- Nástpný bonus 100 €
- 13. plat
- príplatky za nadčas
- práca v stabilnej spoločnosti
- možnosť kariérneho rastu

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

- ochota pracovať na zmeny

- vyhláška 21 a 22

- vzdelanie v odbore elektrotechnik, elektromechanik alebo prax v odbore

- čítanie elektrických, pneumatických a mechanických schém

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie