Vaša práca
je naším poslaním.

Údržbár - plat až do 1 700 EUR!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Senec, Trnava; Senica

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho klienta v Trnave hľadáme údržbárov na:

- preventívnu údržbu výrobných zariadení a liniek

- diagnostiku chýb a ich následná oprava

- servis elektro a pneumatických zariadení značky SIEMENSOM, ABB, FANUC, SCHNEIDER, FESTO

- práca s PC

- čítanie technických výkresov a elektro schém

Pracuje sa v nepretržitom režime (RR,NN,VVVV), po 12 hodín.

Prijmeme aj elektrikárov na manipuláciu na VN a NN rozvodniach, diagnostiku nefungujúcich zariadení, zabezpečovanie ich opravy a vylepšení. (§22, §23 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.)

Ponúkaný plat

1700 EUR

Upresnenie platových podmienok

základná mzda 1323€ - alebo 1169€ -podľa skúseností + nočné príplatky 138€+ individuálna prémia 110€ + príplatky za prácu cez víkend

Benefity a ďalšie výhody

- stabilné zamestnanie
- veľké množstvo benefitov
- možnosť záloh
- možný kariérny rast
- bonus za odporúčanie kandidáta
- pravidelné školenia
- 13. plat

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- SŠ vzdelanie v odbore elektromechanik, elektrotechnik alebo automatizácia

- Platné Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na činnosť na elektrických zariadeniach §21, §22 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.

- Skúsenosť so SIEMENSOM, ABB, FANUC, SCHNEIDER, FESTO je vítaná

- Prax v oblasti opráv strojov a liniek

- Užívateľská úroveň MS Office

- Spoľahlivosť, samostatnosť, flexibilita, precíznosť, zmysel pre detail organizačné schopnosti, tímová spolupráca, zodpovedný prístup k práci

- Schopnosť pohotovo reagovať a riešiť vzniknuté problémy, analytické a technické myslenie.

- Chuť stále sa učiť, hľadať nové riešenia

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie