Skladník v Packete - Strečno

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    SNP 811/168, 013 24 Strečno
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1000 EUR
    1000 - 1270€ brutto (1000€ fix + 240€ variabilná zložka mzdy + 30€ priemerný mesačný príplatok))
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    dohodou (ASAP)

Informácie o pracovnom mieste

Reaguj aj bez životopisu! #pridajsadopackety v Strečne.

Pracujeme od pondelka do piatku, v časoch 3:30 - 11:45 a 14:00 - 22:15. Víkendy máš u nás voľné ;).

Čo bude tvojou náplňou práce?

  • Príjem a triedenie zásielok
  • Práca so skenerom
  • Manipulačné práce v sklade
  • Expedícia nachystaného tovaru
  • Pravidelné inventúry
  • Udržiavanie čistoty v skladových priestoroch
  • Jednoducho sa budeš starať o to, aby zákazníci dostali svoj tovar :)

Benefity a ďalšie výhody:

  • U nás budeš mať vždy plné bruško na 100%, na stravu prispievame v plnej výške.
  • 3x sick day v prípade náhlej choroby.
  • Príspevok na európsky dôchodok (alternatíva k DDS).
  • Pravidelnými prísun vitamínov v podobe čerstvého ovocia.
  • Posielanie zásielok cez aplikáciu len za 1 cent.
  • Zamestnanecká zľava u našich partnerov (eshopy).
  • Teambuildingy.
  • Možnosť vzdelávania sa a kariérneho rastu.
  • U nás môžeš zažiariť a získať prestížne ocenenie Packeťák/ Packeťáčka kvartálu, ku ktorému ti pribalíme aj deň voľna navyše.
  • Máš šikovných ľudí vo svojom okolí, ktorým by sa "hodila červená"? Využi náš referral program s heslom: „Nájdi si kolegu, získaj odmenu."

    Veľmi nás teší Váš záujem pracovať práve pre našu spoločnosť.

    Vzhľadom na väčšie množstvo uchádzačov Vás budeme spätne kontaktovať najneskôr do 5 pracovných dní.

    • Zodpovednosť
    • Spoľahlivosť
    • Dochvíľnosť
    • Tímový duch
    • Preukaz VZV výhodou
    • vodičský preukaz

    Požiadavky na zamestnanca

    • Minimálne požadované vzdelanie:
      stredoškolské s maturitou