Hládáš prácu na tri zmeny s nástupom IHNEĎ ako operátor výroby a k tomu dostaneš ešte Nástupný bonus 300€

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Senica
Senica

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Operátor výroby
obsluha strojov na výrobu gabiónových operných konštrukcií , horninových konštrukcií,

- manuálna zručnosť s drôtom
- ochota pracovať v prašnom prostredí
- zodpovednosť a spoľahlivosť

Ponúkaný plat

4.44 EUR/hod.

Upresnenie platových podmienok

Základná mzda - 4,44€/hod.

• Výkonnostný bonus: priemerovaný na konci mesiaca cca 0,92€/hodina
• Dochádzkový bonus: 140€ pri plnom mesiaci/100€ pri 1 absencii/50€ pri 2 absenciách/0€ pri 3 a viac absenciách.
• osobné ohodnotenie: 50€ závisí na rozhodnutí majstra
• Nástupný bonus: 300€ ( vypláca sa 50€ prvých 6 mesiacov)
• 13.plat + ročný bonus

+ príplatky podľa ZP

Benefity a ďalšie výhody

- stravovanie zdarma bez doplatku v závodnej jedálni na rannej a popoludňajšej
zmene /nočná zmena finančný príspevok 3,22€/deň/
zmena
- ubytovanie 1,50€ noc/ zražka z výplaty
- týždenna záloha možna počas 2 mesiacov vo výške 50€
- príspevok do DDS, masáže, vstup do plavárne/fitness centra.....

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

- prosím zavielať CV
- 100% zdravotný stav

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

- ochota pracovať pod záťažou
- ochota pracovat v 3 a4 zmennej prevádzke

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno