Animátor voľného času v Chorvátsku - detský, tanečný, športový - sezónna práca

Ponuka je neaktívna, nedá sa na ňu reagovať.

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

 • Miesto práce:
  pobrežie Jadranského mora
 • Ponúkaný plat (základná mzda):
  1000 EUR
  Mzda zahŕňa: 850 € mesačne netto + 150 € mesačne netto motivačný bonus.
  Motivačný bonus zamestnávateľ vypláca jednorazovo za odpracované mesiace (ak máte zmluvu na 3 mesiace, bonus bude 3 x 150 € netto), po uplynutí dohodnutej doby práce. Možnosť bonusu k platu bude závisieť od vašich skúseností a zručností, a od dodržania trvania pracovného vzťahu, na ktorom sa zmluvne dohodnete so zamestnávateľom.
  Zobraziť viac
 • Druh pracovného pomeru:
 • Termín nástupu do práce:
  dohodou (ASAP)

Informácie o pracovnom mieste

CARPE DIEM ENTERTAINMENT COMPANY Ltd – spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami v cestovnom ruchu. Špecializuje sa na turistickú zábavu, segment, v ktorom dosiahli nielen vedúce postavenie v Chorvátsku, ale aj významné uznanie v mnohých turistických destináciách v zahraničí (v Európe, ako aj juhovýchodná Ázia – Thajsko a Maldivy). Zamestnáva najmä mladých ľudí na pozície turistických animátorov pre prácu s deťmi, vykonávanie športových aktivít, tanec a scénické aktivity. Agentúra spolupracuje s hotelmi, letoviskami a kempingovými strediskami a obsadzuje voľné miesta v rôznych destináciách a prímorských častiach Chorvátska. Miesto výkonu práce: pobrežie Jadranského mora, hotely a rezorty v mestách: Umag, Poreč, Zadar, Lošinj, Pag, Trogir, Šibenik, Tučepi, Dubrovnik a i.
Práca na letnú sezónu.
Náplň práce:
Organizácia a vedenie animačných aktivít pre hotelových hostí a hostí rezortov – práca s deťmi a dospelými. Prevažne je program organizovaný v rodinných hoteloch a zahŕňa detské športové, tvorivé a vzdelávacie aktivity, športové a rekreačné aktivity pre dospelých (ako je joga, pilates, workout, zumba, aqua aerobic), hry a interaktívne programy, večerné programy a hry na terase hotela. Skupinu animátorov tvoria 2 – 30 ľudia/ ľudí, počtom sa skupiny odlišujú v závislosti od cieľa, programu a profilu cieľovej destinácie.
Pracovná doba:
6 dní v týždni, 1 deň voľna počas víkendu, 40-hodín týždenne.

Benefity a ďalšie výhody:

Stravovanie: Zamestnávateľ poskytuje zamestnancovi bezplatne trikrát denne stravu v rezorte, kde je umiestnený na pozíciu animátora/-ky.
Zamestnávateľ poskytuje zamestnancovi bezplatne ubytovanie v dvojlôžkovej/ trojlôžkovej izbe alebo internáte v rezorte/ blízkosti rezortu.

Všeobecne požadované znalosti:

- plynule komunikovať v anglickom jazyku (min. úroveň B2), ovládanie nemeckého jazyka je výhodou,
- minimálne absolventi stredných škôl,
- vyžaduje sa akákoľvek znalosť, zručnosť alebo motivácia vo vyššie zmienenej animačnej oblasti/oblastiach,
- ak ovládate nemecký jazyk a/alebo máte certifikát v odbore starostlivosť o deti (predškolská výchova alebo vzdelávanie batoliat), plavecká škola, alebo fitness – extra bonus k platu.

Požiadavky na zamestnanca

 • Minimálne požadované vzdelanie:
  stredoškolské s maturitou
 • Jazykové znalosti:
  Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
 • Vhodné pre absolventov:
  Áno