Junior špecialista informačnej a kybernetickej bezpečnosti

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Do nášho tímu IT bezpečnosti hľadáme junior špecialistu, ktorý sa zaujíma o rozvoj a budovanie bezpečnostných opatrení zameraných na ochranu IT aktív, informácií, sietí a údajov. Hlavnou náplňou práce bude plnenie úloh v oblasti kybernetickej (KB) a informačnej bezpečnosti, realizácia stratégie KB pre sieť nemocníc a polikliník, vytváranie a kontinuálne zlepšovanie procesov pre oblasť informačnej a kybernetickej bezpečnosti.

Čo bude Vašou náplňou práce:

- budete pomáhať napĺňať bezpečnostnú stratégiu, víziu a procesy v oblasti informačnej, personálnej administratívnej, sieťovej a fyzickej bezpečnosti, spolupracujete pri napĺňaní opatrení vyplývajúcich najmä zo zákona o kybernetickej bezpečnosti, ochrany osobných údajov a príslušných vyhlášok,
- aplikujete bezpečnostné opatrenia, dohliadate na plnenie bezpečnostných politík a navrhovanú bezpečnostnú architektúru, participujete na certifikovaných auditoch KB,
- riadite hrozby a riziká v oblasti KB,
- prešetrujete a analyzujete bezpečnostné incidenty a hrozby v oblasti informačnej bezpečnosti,
- realizujete plánované alebo ad-hoc interné kontroly,
- monitorujete a posudzujete technické zraniteľnosti,
- spravujete implementované bezpečnostné detekčné nástroje,
- definujete a implementujete požiadavky na zabezpečenie Business Continuity Managementu,
- poskytujete poradenstvo v oblasti informačnej bezpečnosti,
- spolupodieľate sa na budovaní bezpečnostného povedomia.

Čo od Vás očakávame:

- SŠ/ VŠ v odbore IT alebo technického zamerania,
- skúsenosti s OS Windows, Windows Server, MS Office, MS Activity Directory, cloudových riešení MS Azure, prípadne aj OS Linux,
- legislatíva - základná znalosť ochrany osobných údajov, bezpečnostných štandardov,
- anglický jazyk aspoň na úrovni B1 / B2,
- analytické, koncepčné myslenie,
- komunikatívnosť, samostatnosť, zodpovednosť, dôslednosť, tímovosť,
- certifikácie v IT a kybernetickej bezpečnosti výhodou,
- skúsenosť so systémami SIEM/Log manažment riešení výhodou.

Ponúkaný plat

1900 EUR

Upresnenie platových podmienok

od 1900 EUR/mes. Brutto - v závislosti od skúseností a znalostí kandidáta

Benefity a ďalšie výhody

Svoju identitu nespájame len s prácou. Ponúkame Vám spoluprácu v tíme IT špecialistov a expertov na informačnú a kybernetickú bezpečnosť v najväčšej súkromnej sieti poskytovateľov zdravotnej starostlivosti, s ktorými môžete spoločne pracovať na skutočne zaujímavých bezpečnostných projektoch a plnení opatrení zákonov o kybernetickej bezpečnosti a ochrane osobných údajov u špičkových poskytovateľov, ako je CINRE, Nemocnica Bory, NNG Michalovce a mnohých ďalších.

Prácu v zohranom a priateľskom tíme dopĺňa flexibilita pracovného času. Okrem toho sa môžete tešiť na:

- možnosť ďalšieho profesionálneho uplatnenia a zdokonaľovania sa v odbore,
- moderné a pokrokové informačné systémy,
- odborné školenia a osobnostný rozvoj,
- benefity zamerané na zdravie, voľný čas, kultúru a rodinu.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že Vás pozícia zaujala, prosím pošlite nám Váš aktuálny životopis v slovenskom jazyku. Vybraných kandidátov budeme kontaktovať telefonicky. Ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie