Testing Lead s elektrotechnickým zameraním

    ManpowerGroup Slovensko s.r.o.20.04.2024

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Košický kraj

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Hľadáme dynamickú osobnosť, ktorá sa pridá do tímu ako Testing Area Leader. Budete mať kľúčovú rolu v zabezpečení kvality a efektívnosti testovacích procesov, prispievajúc k neustálemu inovačnému pokroku v oblasti výroby automobilových komponentov.

    Vašou úlohou bude:
    • kontrolovanie, vyhodnocovanie, plánovanie a realizácie výrobného procesu produktov,
    • koordinácia 15-čelnného teamu oddelenia Testing inžinierov,
    • riadenie časových a nákladových cieľov pre efektívnu výrobu,
    • riadenie projektových investícií s dôrazom na úspešné dokončenie a dosiahnutie stanovených cieľov,
    • podpora teamu pri dosahovaní WCM cieľov a udržiavaní najvyššej kvality výroby,
    • počas plnej produkcie koordinovanie činnosti a práca na HW&SW zmenách nastavení testovacích zariadení z prípadnej modifikácie produktu.

    Ponúkaný plat

    2500 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    Finálna výška mzdy závisí od skúsenosti kandidáta.

    Benefity a ďalšie výhody

    • práca v dynamickej medzinárodnej spoločnosti,
    • práca s high-tech systémami a komponentmi,
    • príspevok na dochádzanie do práce (vybrané destinácie),
    • bezplatná autobusová kyvadlová doprava pre zamestnancov na vybraných trasách,
    • Multisport karta, Datart zľava,
    • program rozvoja zamestnancov: kurzy pre seba rozvoj (technické, soft skills, jazyky),
    • Suggestion system,
    • extra bonus za dochádzanie do práce (vybrané destinácie),
    • Referral program,
    • ostatné benefity budú odprezentované počas pohovoru.

    Termín nástupu do práce

    ASAP/Dohodou

    Termín ukončenia výberového konania

    31.3.2024

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    vysokoškolské II. stupňa

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

    Všeobecne požadované znalosti

    - aktívna znalosť AJ,
    - skúsenosti s vytváraním a riadením tímu /výhodou/,
    - skúsenosti s produktmi National Instrumets /výhodou/,
    - analytické a komunikačné zručnosti,
    - prax v obore elektrotechniky, technológií, procese výroby (najlepšie v automobilovom priemysle),
    - riešenie problémov a používanie nástrojov LEAN, Kazien, apod.,
    - kľúčové nástroje kvality FMEA, P-FMEA, PPAP, plán kontroly.

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Informácie o spoločnosti

    Charakteristika spoločnosti

    Spoločnosť ManpowerGroup™ je svetovým lídrom v poskytovaní inovatívnych služieb a riešení na mieru, ktoré pokrývajú životný cyklus zamestnanca a pomáhajú jej klientom dosiahnuť svoje ciele a zvýšiť si konkurencieschopnosť.
    ManpowerGroup, spoločnosť s obratom $22 miliárd a s 65-ročnou skúsenosťou v odbore, ponúka komplexné riešenia v oblasti ľudských zdrojov, ktoré pomáhajú klientom uspieť v nastupujúcej ére „talentizmu“. Tieto riešenia pokrývajú všetky potreby zamestnávateľov od vyhľadania a náboru talentov, ich hodnotenia, tréningu a rozvoja, riadenia kariéry, po agentúrne zamestnávanie a outsourcing.

    ManpowerGroup disponuje najväčšou svetovou sieťou v oblasti ľudských zdrojov s takmer 3 900 pobočkami vo viac než 80 krajinách sveta. Vytvára tak dynamickú kombináciu bezkonkurenčnej globálnej pôsobnosti so znalosťami a skúsenosťami na regionálnych trhoch práce, aby vyhovela potrebám svojich 400 000 zákazníkov ročne, ku ktorým patria ako menšie a stredné podniky všetkých odvetví, tak najväčšie svetové nadnárodné korporácie. ManpowerGroup poskytuje svoje riešenia v rámci svojich spoločností ManpowerGroup™ Solutions, Manpower, Experis a Right Management.

    Adresa

    ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
    Landererova 12
    81109 Bratislava
    Slovenská republika

    Kontaktné údaje

    Frederika Chudíková
    Tel: +421 905 161 464

    Reaguj na ponuku