Operátor/operátorka na lisovňu/zvarovňu/montáž - zabezpečená doprava do Strečna a späť

    ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Žilinský kraj; Okres Martin
    okres Martin

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    - práca na oddelení výroby - zvarovňa alebo lisovňa
    - zabezpečenie výroby podľa zaradenia
    - kontrola vyrobených kusov
    - úkony na zváracej a montážnej linke na výrobu podvozkov

    Výkon práce je v Strečne - zabezpečená firemná doprava zadarmo

    Ponúkaný plat

    1200 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    mzda obsahuje základnú mzdu 955 eur
    + príplatky podľa ZP za nočnú prácu, prácu cez víkend
    + zabezpečená strava vo firemnej jedálni
    + po skúšobnej dobe dochádzkový a výkonnostný bonus (do 240 eur)

    Benefity a ďalšie výhody

    - dochádzkový bonus 40 eur
    - výkonnostný bonus do 200 eur
    - firemné akcie, večierky,...
    - špeciálne bonusy pri odhalení chýb
    - strava zabezpečená vo firemnej jedálni
    - príspevok na cestovné 0,10 eur/km (platí pre smer zo Žiliny, ktorým nie je možné využívať firemnú dopravu z dôvodu netrasovania cez ich bydlisko)
    - 13. a 14. plat
    - bonusový systém
    - príplatky za nočnú zmenu, soboty, nedele, nadčasy podľa zákonníka práce
    - práca na 1 zmenu, od roku 2024 prestup na 3 zmenku

    - firemná doprava zo smeru Martin:
    1. smer
    T.Teplice-Diviaky-Malý Čepčín-Jazerica-Moškovec-Valča-Príbovce-Košťany-Martin Jesenského-Martin AS-Podháj-Záturčie-Priekopa Fatranka-Vrútky a späť
    2. smer:
    Turčianske Štiavnička - Turany - Sučany - Košúty a späť

    Termín nástupu do práce

    4/2024

    Termín ukončenia výberového konania

    31.5.2024

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské bez maturity

    Všeobecne požadované znalosti

    - ochota pracovať na 3 zmeny
    - manuálna zručnosť
    - zodpovedný prístup k práci

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno