Špecialista/špecialistka skladových zásob - plánovač /plánovačka výroby

    ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Košický kraj

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Pre nášho klienta v oblasti automobilového priemyslu hľadáme špecialistu skladových zásob, ktorý bude zodpovedný za efektívne riadenie a optimalizáciu skladových procesov.

    Vašou hlavnou náplňou práce bude:
    • zavádzanie zlepšovacích procesov s cieľom znižovať skladové zásoby, náklady a zvyšovať pracovný kapitál,
    • vytváranie pracovných postupov pre všetky procesy a funkcie kontroly skladových zásob,
    • kontrolovanie zásob a riadenie priebehu plánovaných inventúr,
    • denné monitorovanie kľúčových oblastí skladového systému, spracovanie údajov a riešenie nezrovnalostí.

    Ponúkaný plat

    1400 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    Výsledná mzda závisí od skúsenosti kandidáta.

    Benefity a ďalšie výhody

    • práca v dynamickej medzinárodnej spoločnosti,
    • práca s high-tech systémami a komponentmi,
    • príspevok na dochádzanie do práce (vybrané destinácie),
    • bezplatná autobusová kyvadlová doprava pre zamestnancov na vybraných trasách,
    • Multisport karta, Datart zľava,
    • program rozvoja zamestnancov: kurzy pre seba rozvoj (technické, soft skills, jazyky),
    • Suggestion system,
    • Extra bonus za dochádzanie do práce (vybrané destinácie),
    • Trainee program pre študentov,
    • Referral program,
    • ostatné benefity budú odprezentované počas pohovoru.

    Termín nástupu do práce

    Dohodou/ASAP

    Termín ukončenia výberového konania

    31.3.2024

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

    Všeobecne požadované znalosti

    - skúsenosti s MRP, kontrole skladových zásob a riadiacim systémom a ERP,
    - ideálne má relevantnú profesionálnu kvalifikáciu a /alebo vhodné skúsenosti v riadení skladových zásob / nákupu,
    - analytické myslenie a schopnosti riešiť problémy,
    - skúsenosti s nástrojmi LEAN, Kaizen alebo podobnými nástrojmi vo výrobe,
    - komunikačné zručnosti pre dynamické a zákaznícky orientované pracovné prostredie.

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Vodičský preukaz

    skupiny: A, B, C, E