custom-banner

CSR špecialista/ Manažér Nadácie

  • Miesto práce:
    Bajkalská 25
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1700 - 1870 EUR
    1700 EUR/ brutto je nástupný plat, ktorý po úspešnom zvládnutí adaptačného procesu (3 mesiace) zvyšujeme o 10%
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 1.3.2024

Ako najväčší slovenský maloobchodný reťazec si uvedomujeme našu spoločenskú zodpovednosť, preto už dlhé roky kladieme silný dôraz na aktivity našej nadácie a rozvoj CSR. Do nášho tímu hľadáme CSR/ ESG nadšenkyňu/ nadšenca, so skúsenosťami v oblasti udržateľnosti, projektového riadenia s dobrými komunikačnými zručnosťami.

Náplň práce tvorí:
- navrhovanie stratégie v oblasti CSR systému COOP Jednota a pôsobenia Nadácie COOP Jednota
- zabezpečovanie realizácie konkrétnych projektov nadácie v súlade s jej Nadačnou listinou a Štatútom
- zastrešenie komplexnej administratívnej agendy pre oblasť nadácie a CSR
- zodpovednosť za komunikačnú stratégiu CSR aktivít a projektov Nadácie COOP Jednota a jej naplnenie v spolupráci s PR oddelením.
- zodpovednosť za efektívne riadenie aktivít v oblasti spoločenskej, environmentálnej a sociálnej zodpovednosti systému COOP Jednota
- príprava výročnej správy Nadácie COOP Jednota a participácia na príprave výročnej správy COOP Jednota Slovensko pre oblasť CSR
- zodpovednosť za aktualizáciu web stránok pre oblasť CSR a Nadácie
- sledovanie novej ESG legislatívy, spolupráca s externými poradcami a združeniami
- spolupráca na iných filantropických a partnerských aktivitách

Benefity a ďalšie výhody:

Ponúkame:
- príjemné pracovné prostredie
- príjemnú firemnú kultúru a rodinnú pracovnú atmosféru
- podporu v pravidelnom odbornom vzdelávaní a priestor na profesionálny rozvoj
- flexibilný pracovný čas (pružný mesačný) umožňujúci rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom
- bezplatné zabezpečenie nápojov na pracovisku
- zdravotné voľno 2x do roka s úhradou mzdy
- plne hradené kurzy anglického jazyka realizované v rámci pracovnej doby
- stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- vernostné prémie pri dosiahnutí životného výročia
- finančný príspevok pri vstupe do manželstva
- darčekové poukážky pri vybraných príležitostiach
- interné firemné podujatia
- istotu interne spravodlivého a transparentného systému odmeňovania
- pravidelnú valorizáciu platu, polročné a koncoročné odmeny podľa jasných interných pravidiel
- prácu pre lídra na trhu s potravinami a jedného z najväčších zamestnávateľov na Slovensku

Naše očakávania od kandidáta:
- predchádzajúca skúsenosť s riadením či exekúciou nadačných projektov/fundraising /občianske združenie/ neziskový sektor/ CSR projekty
- znalosť CSR štandardov a nefinančného reportovania (ESG) podľa CSRD smernice
- výborné komunikačné zručnosti, príjemné vystupovanie, charizma
- vodičský preukaz skupiny B (aktívny vodič/ka)
- vyjednávacie schopnosti, multitasking a organizačné zručnosti, projektový manažment, analytické myslenie
- samostatnosť, zmysel pre detail

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
  • Vodičský preukaz:
    B

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Skupina COOP Jednota prevádzkuje najrozsiahlejšiu obchodnú sieť s viac ako 2 100 predajňami, ktoré sú zaradené do troch maloobchodných formátov: POTRAVINY, SUPERMARKET a Tempo SUPERMARKET. Zamestnáva viac ako 14 000 zamestnancov na Slovensku.
Do skupiny COOP Jednota patrí COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo spolu s 26 regionálnymi COOP Jednotami, spotrebnými družstvami, a taktiež 10 logistických centier.

Oblasť pôsobenia:

Maloobchod v nešpecializovaných predajniach najmä s potravinami, nápojmi a tabakom

Kontaktné údaje:

COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvo
Bajkalská 25, Bratislava, 82107, Slovenská republika
Tel: +421258233233

Pozícia / odvetvie: Marketingový pracovník / Marketingový špecialista
Dátum zverejnenia: 17.02.2024

Iné možnosti práce