custom-banner

Team leader v potravinárskej výrobe! Čisté a moderné prostredie (Ref. č.: 4-18-43192)

Informácie o pracovnom mieste

Radi pracujete vo výrobnom prostredí, koordinujete pracovné kolektívy a podielate sa na procesoch výroby? Pre nášho klienta v potravinárskom priemysle hľadáme VEDÚCU ZMENY/TEAMLEADERKU! Okrem základnej mzdy sú k dispozícii aj odmeny, ktoré sú 2 krát ročne a ďalšie benefity. Neváhajte nám zaslať životopis v prípade záujmu a my sa Vám radi ozveme a ponuku Vám predstavíme. Základná náplň práce však spočíva v: - riadení a koordinovaní plynulého procesu výroby a zároveň podriadených zamestnancov - podielaní sa na vylepšovaní výrobných procesov a metód, spolupracovať pri pravidelných týždenných plánov výroby a pod. - vedení dochádzky v dochádzkovom systéme - dodržiavaní kvality výroby Pracuje sa na 3 zmeny (striedanie rannej, poobednej a nočnej) v 8h prevádzke.

Benefity a ďalšie výhody:

- známy zamestnávateľ potravinárskeho priemyslu, kt. Vám garantuje stabilitu - vzdelávania, príspevky pri pracovných výročiach i osobných udalostiach v živote - balíček benefitov v peňažnej forme - príspevok na DDS - odmena za dochádzku Ďalšie benefity budú predstavené na osobnom pohovore v spoločnosti.

Informácie pre uchádzača:

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search

Všeobecne požadované znalosti:

- anglický jazyk výhodou - Skúsenosť s výrobou, s vedením ľudí, koordinovaním procesov

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.

Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.

Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Grafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.

Pozícia / odvetvie: Výroba / Vedúci prevádzky
Dátum zverejnenia: 23.06.2024

Iné možnosti práce