custom-banner

Team leader v potravinárskej výrobe! Čisté a moderné prostredie (Ref. č.: 4-18-43192)

Ponuka je neaktívna, nedá sa na ňu reagovať.

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Radi pracujete vo výrobnom prostredí, koordinujete pracovné kolektívy a podielate sa na procesoch výroby? Pre nášho klienta v potravinárskom priemysle hľadáme VEDÚCU ZMENY/TEAMLEADERKU! Okrem základnej mzdy sú k dispozícii aj odmeny, ktoré sú 2 krát ročne a ďalšie benefity. Neváhajte nám zaslať životopis v prípade záujmu a my sa Vám radi ozveme a ponuku Vám predstavíme. Základná náplň práce však spočíva v: - riadení a koordinovaní plynulého procesu výroby a zároveň podriadených zamestnancov - podielaní sa na vylepšovaní výrobných procesov a metód, spolupracovať pri pravidelných týždenných plánov výroby a pod. - vedení dochádzky v dochádzkovom systéme - dodržiavaní kvality výroby Pracuje sa na 3 zmeny (striedanie rannej, poobednej a nočnej) v 8h prevádzke.

Benefity a ďalšie výhody:

- známy zamestnávateľ potravinárskeho priemyslu, kt. Vám garantuje stabilitu - vzdelávania, príspevky pri pracovných výročiach i osobných udalostiach v živote - balíček benefitov v peňažnej forme - príspevok na DDS - odmena za dochádzku Ďalšie benefity budú predstavené na osobnom pohovore v spoločnosti.

Informácie pre uchádzača:

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search

Všeobecne požadované znalosti:

- anglický jazyk výhodou - Skúsenosť s výrobou, s vedením ľudí, koordinovaním procesov

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou