custom-banner

Manažér kontroly kvality v potravinárskom sektore (Ref. č.: 3-12-43183)

Informácie o pracovnom mieste

- Riadenie a organizácia činností tímu laborantov a ich hodnotenie. - Zabezpečenie zaškolenia nových kolegov - laborantov. - Starostlivosť o funkčnosť laboratórií po technickej a technologickej stránke. - Hodnotenie výrobkov, ich senzorické vlastnosti, kvalitu, obalový materiál, a iné... - Zabezpečenie vykonávania fázovej kontroly a vedenie evidencie všetkých vykonávaných rozborov v príslušných dokumentoch v súlade so systémom kvality. - Súčinnosť na previerkach kontrolných orgánov, odbere vzoriek a vybavovaní reklamácií. - Spracovanie mesačného vyhodnocovania kontroly kvality.

Benefity a ďalšie výhody:

- Mesačné prémie do 15% - 13. a 14. mzda podľa platnej Kolektívnej zmluvy - Pravidelná valorizácia (zvyšovanie) základnej mzdy podľa platnej KZ - Odborné vzdelávanie a jazykové kurzy - Stravné lístky nad rámec zákona - Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie - 3.pilier - Odmena za odporúčanie nového zamestnanca - Multisport karta

Informácie pre uchádzača:

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search

Všeobecne požadované znalosti:

- Ukončená VŠ - Anglický jazyk - B2 - Skúsenosti s vedením tímu - Komunikatívny a systematický typ

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské II. stupňa

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.

Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.

Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Grafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.

Pozícia / odvetvie: Vrcholový manažment / Manažér kvality
Dátum zverejnenia: 10.06.2024

Iné možnosti práce