Operatívny zamestnanec pošty- MO Žilina I.

Informácie o pracovnom mieste

Vykonávanie všetkých činností vyplývajúcich z funkcie vedúceho pošty, vedúceho oddelenia, priehradkového zamestnanca alebo poštového doručovateľa v čase neobsadenia tohto pracovného miesta. V čase dočasného výkonu funkcie vedúceho pošty, pokiaľ nie je obsadené niektoré pracovné miesto na tejto pošte alebo v čase neprítomnosti zamestnanca na niektorom pracovnom mieste na tejto pošte vykonáva aj činnosti prislúchajúce tomuto pracovnému miestu. Benefity - zázemie veľkej a stabilnej spoločnosti - príspevok pri pracovnom výročí - príspevok pri dlhodobej práceneschopnosti - mimoriadna sociálna výpomoc - príspevok na prváčika (pri nástupe do školy) - detské letné tábory pre deti zamestnancov

Informácie pre uchádzača:

Váš životopis starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritéria a budú pozvaní na výberové konanie. Ďakujeme za pochopenie.

Všeobecne požadované znalosti:

Osobnostné predpoklady:
Riadiace a komunikačné zručnosti, obchodné zručnosti, spoľahlivosť, presnosť, odolnosť voči záťaži.

Úroveň ovládania výpočtovej techniky:
pre bežné kancelárske práce

Administratívne zručnosti:
slovný a písomný prejav

Vodičské oprávnenie:
sk. B

Špeciálne zručnosti:
nevyžaduje sa

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Slovenská pošta, a. s., je popredný poskytovateľ moderných komunikačných, distribučných a platobných služieb na domácom trhu, s vytvorenými logistickými podmienkami na podnikanie v strednej a východnej Európe.

Slovenská pošta ponúka svoje služby prostredníctvom siete 1566 pôšt. Z nich 1333 sa nachádza v malých obciach a okolo 200 je v mestách. V mestských aglomeráciách je celkove 20 percent pôšt. Zákazníkom je k dispozícii 7094 poštových schránok. V tuzemskom styku prijme Slovenská pošta ročne celkove 338 mil. listových a balíkových zásielok. V medzinárodnej poštovej prevádzke prepraví ročne 1,1 mil. kg listových zásielok a takmer 140 tis. balíkov.

Adresa:

Slovenská pošta, a.s.
Partizánska cesta 9
975 99 Banská Bystrica
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Ing. Alena Grečnárová
Na Priekope 4, 010 01 Žilina, 041/512 62 23

Pozícia / odvetvie: Vrcholový manažment / Vedúci pošty
Dátum zverejnenia: 21.05.2024

Iné možnosti práce