Junior softvérový inžinier systémov merania a regulácie (Ref. č.: E_DRPS_BA_16/2024)

ENGIE Services a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Pozícia / odvetvie

Softvérový inžinier

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

• analýza požiadaviek zákazníka
• vypracovanie programového vybavenia procesnej i nadradenej úrovne
riadiacich systémov
• implementácia a odladenie programového vybavenia riadiacich
systémov u zákazníka
• uvádzanie systémov merania a regulácie do prevádzky
• zaškolenie obsluhy
• vypracovanie návodu na obsluhu
• udržiavanie funkčnosti programového vybavenia riadiacich systémov
zariadení v rámci servisu
• výkon servisných prác na technických zariadeniach systémov merania
a regulácie
• dodržiavanie technických a technologických predpisov a interných
smerníc pri práci

Ponúkaný plat

2000 EUR

Upresnenie platových podmienok

Konečná výška základnej mesačnej mzdy závisí od úrovne požadovaných schopností a skúseností kandidáta.

Benefity a ďalšie výhody

Na našich ľuďoch nám naozaj záleží.
Benefity sme preto zamerali na ich zdravie, budúcnosť, ako aj čas pre seba a pre rodinu:

• možnosť rozvíjať kariéru a odborné znalosti v zázemí silnej medzinárodnej Skupiny;
• ročný výkonnostný bonus;
• pružný pracovný čas;
• finančný príspevok zamestnávateľa na tretí dôchodkový pilier;
• finančný príspevok pri životnom jubileu;
• dni voľna navyše v prípade významných rodinných udalostí;
• možnosť odborného vzdelávania;
• MultiSport karta s finančným príspevkom zamestnávateľa;
• priateľské pracovné prostredie;
• zamestnanecké zľavy u vybraných partnerov.

Termín nástupu do práce

od 1.4.2024

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Váš životopis nám zasielajte výhradne prostredníctvom webovej stránky spoločnosti www.engie.sk v časti Kariéra alebo portálu www.profesia.sk.

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Proces starostlivého posúdenia všetkých prijatých žiadostí a životopisov môže byť časovo náročný, preto Vás prosíme o trpezlivosť.

S informáciami o ďalšom postupe vo výberovom konaní budeme kontaktovať len tých kandidátov, ktorí spĺňajú predpoklady a požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

Iné znalosti

Microsoft Excel, Microsoft Word

Všeobecne požadované znalosti

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore:
Technické vzdelanie - elektrotechnika / automatizácia / IT, /mechatronika

Ostatné znalosti
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe
1

Osobnostné predpoklady a zručnosti
• Odborná spôsobilosť v súlade s vyhláškou 508/2009 z.z. (§ 21)
• Schopnosť a záujem učiť sa
• Samostatný a zodpovedný prístup
• Analytické myslenie

Vhodné pre absolventov

Nie

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B

Zaujala vás ponuka? Kontaktujte nás!