custom-banner

Zásobovač v Nitre na 3 zmeny! Firemná doprava zabezpečená! (Ref. č.: 2-21-43167)

Informácie o pracovnom mieste

Ak hľadáte prácu v medzinárodnej spoločnosti, neváhajte a pošlite nám svoj životopis. Náplň práce: Zásobovač vykonáva zásobovanie výrobných liniek jednotlivými komponentami, prázdnym balením, odvoz finálnych výrobkov do skladu. - zúčastňovať sa výrobnej porady na začiatku smeny - dodržiavať časový harmonogram príchodov a odchodov zásobovacieho vláčika z jednotlivých zastávok - zabezpečiť distribúciu komponentov a finálnych balení v potrebnom množstve na jednotlivé výrobné linky - dodržiavať postupy pri vyskladňovaní a zaskladňovaní materiálu z a do systému (aby nedochádzalo k rozdielu skladových zásob) - dodržiavať správne stohovanie finálnych balení v sklade finálnych výrobkov - dodržiavať BOZP, čistotu a poriadok vo výrobných priestoroch a v sklade - kontrolovať na konci smeny stav nabitia batérií na vláčikoch a vysokozdvižných vozíkoch, ktoré používajú, v prípade potreby vymeniť, resp. pripojiť na nabíjanie - vyniesť zberné nádoby na odpad (komunálny, plastový, papier, fólie) do kontajnerov Miesto výkonu práce : Čáb (okres Nitra) Všetko potrebné Vás naučíme!

Benefity a ďalšie výhody:

Mzdové podmienky: Základná mzda: 1188,72€ + variabilná zložka mzdy: - dochádzkový bonus: 116 € - firemné ciele: 17 € - Dovolenkový bonus: 250 € - Vianočný bonus: 250 € - Polročné odmeny - Firemná doprava zabezpečená ZDARMA - Benefitná karta - Príspevok zo SF pri narodení dieťaťa, svadbe, darovaní krvi (podľa plakety) - Príspevok na prací prášok - Extra príspevok za prácu v noci a cez víkend - Prechod do interného stavu spoločnosti - Práca v čistom prostredí - Zabezpečené pracovné oblečenie a pomôcky Stravovanie: zabezpečené v jedálni, obed v hodnote 0,90 €. V prípade záujmu volajte na tel.č.: 0902 909 288.

Informácie pre uchádzača:

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search

Všeobecne požadované znalosti:

Požiadavky na kandidáta: - Platný vodičský preukaz na VZV - Ochota pracovať na zmeny - Zodpovedný prístup k práci

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.

Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.

Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Grafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.

Pozícia / odvetvie: Špedícia, doprava a logistika / Vodič vysokozdvižného vozíka
Dátum zverejnenia: 01.03.2024

Iné možnosti práce