custom-banner

Skladník v Nitre na 3 zmeny! Firemná doprava zabezpečená! (Ref. č.: 2-21-43166)

Ponuka je neaktívna, nedá sa na ňu reagovať.

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Ak hľadáte prácu v medzinárodnej spoločnosti, neváhajte a pošlite nám svoj životopis. Vašou náplňou práce bude: - Expedovať požadované kusy - Príjmať dodané kusy - Pripravovať tovar na expedíciu pre zákazníka a dodávateľa podľa ich požiadaviek - Nakladať a vykladať kamióny rešpektujúc štandardy - Zabezpečiť FIFO a ukladať tovar do rakov a denná kontrola produktov v sklade (denná inventúra) - Zabezpečiť príjem materiálu na sklade - Rešpektovať protokol Bezpečnosti pri práci - Zabezpečiť čistotu a poriadok v sklade Miesto výkonu práce : Čáb (okres Nitra) Všetko potrebné Vás naučíme!

Benefity a ďalšie výhody:

Mzdové podmienky: Základná mzda: 1216,45€ + variabilná zložka mzdy: - dochádzkový bonus: 125 € - firemné ciele: 14 € - Dovolenkový bonus: 250 € - Vianočný bonus: 250 € - Polročné odmeny - Firemná doprava zabezpečená ZDARMA - Benefitná karta - Príspevok zo SF pri narodení dieťaťa, svadbe, darovaní krvi (podľa plakety) - Príspevok na prací prášok - Extra príspevok za prácu v noci a cez víkend - Prechod do interného stavu spoločnosti - Práca v čistom prostredí - Zabezpečené pracovné oblečenie a pomôcky Stravovanie: zabezpečené v jedálni, obed v hodnote 0,90 €. V prípade záujmu volajte na tel.č.: 0902 909 288.

Informácie pre uchádzača:

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search

Všeobecne požadované znalosti:

Požiadavky na kandidáta: - Platný vodičský preukaz na VZV - Ochota pracovať na zmeny - Zodpovedný prístup k práci

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno