custom-banner

Informácie o pracovnom mieste

Pre nášho klienta hľadáme nákupcu
Náplň práce:
Realizovať nákupné objednávky v súlade s komoditnou stratégiou a výber dodávateľov v súlade s lokálnymi a globálnymi procedúrami.
• Vyjednávanie a výber komponentov a náležitostí podľa komoditného zastúpenia.
• Vyjednávať ceny komponentov a nástrojov.
• Riešiť nákupné záležitosti spojené s dodávateľmi, ktoré majú vplyv na dodávateľský reťazec a zákazníka.
• Riadiť implementáciu zmien alebo zmien iniciovaných dodávateľmi za cieľom dosiahnutia úspory a zvýšenia ziskovosti spoločnosti.
• Zabezpečiť včasné objednanie materiálu.
• Spolupracovať s dodávateľmi a nákupným tímom na znížení nákladov a zlepšení kvality a výsledkov v dodávateľskej oblasti.
• Riešiť odchýlky spojené s nákupným procesom.
• Realizovať hodnotenie dodávateľov nepriameho nákupu.

Benefity a ďalšie výhody:

• kvartálne odmeny, 13. plat, DDS, príspevok na letnú dovolenku, príspevok na cestovné, relokačný príspevok, príspevok na kurz anglického jazyka, soft skills a odborné školenia.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)