Zmenový elektrikár §22, Turňa nad Bodvou

Danucem Slovensko a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Moldava nad Bodvou

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Do nášho cementového závodu hľadáme šikovného elektrikára, ktorého si vieme samozrejme zaučiť na našu technológiu.

Ide o 24/7 prevádzku, 12 hodinové pracovné zmeny (denná, nočná).

Tvojou náplňou práce bude nasledovné:

  • Obsluhovať výrobné zariadenia (stroje), kontrolovať ich stav a funkčnosť v súlade s pokynmi vedúceho zmeny a operátora, dodržujúc technologické postupy, interné predpisy a platnú legislatívu a zároveň realizovať menšie opravy na zariadení počas zmeny.
  • Odoberať vzorky materiálov ku kontrole kvality podľa harmonogramu príp. požiadaviek operátora alebo vedúceho zmeny.
  • Viesť dokumentáciu o stave technických zariadení, neodkladne hlásiť závady s cieľom zabezpečiť plynulý chod prevádzky.
  • Dodržiavať BOZP pravidlá a predpisy a upozorňovať na vzniknuté nedostatky v oblasti BOZP.

    Ponúkaný plat

    1150 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    od 1 150€ základná mzda + 15 % ročná mesačná dosiahnuteľná variabilná zložka + 13.plat + ďalšie príplatky nad rámec zákona (uvedená mzda je minimálna možná na tejto pozícii a môže byť vyššia v závislosti od skúseností uchádzača)

    Benefity a ďalšie výhody

    • Variabilná zložka mzdy
    • Fixný 13. plat vyplácaný v dvoch splátkach
    • Príspevok na stravu nad rámec zákona (stravné príspevok zamestnávateľa 6,30 €/deň),
    • Príspevok na cestovanie do zamestnania (0,11 €/km, max. 140 € mesačne)
    • Dovolenka nad rámec zákona - min. 25 dní pre všetkých zamestnancov
    • Príplatky nad rámec zákona
    • Odmena pri pracovnom jubileu
    • Príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia až do výšky 60 EUR mesačne
    • Doplatok pri strate príjmu z dôvodu pracovnej neschopnosti
    • Príspevky pri rôznych životných udalostiach a sociálnu výpomoc v prípade núdze
    • Dni voľna pri špeciálnych udalostiach (svadba, narodenie dieťaťa,...)
    • Odborné zaučenie, vzdelávanie a podporu pri Vašom kariérnom rozvoji
    • Spoločenské a športové firemné aktivity, Multisport karta
    • Prehodnotenie mzdy min. 1x ročne
    • Danucare – program zameraný na zdravie zamestnancov, zabezpečujeme lekárske prehliadky, psychotesty
    • Referenčný program – odmena pri doporučení kandidáta
    • Príspevky na rekreáciu zamestnancov
    • Ďalšie nadštandardné benefity pre zamestnancov podľa kolektívnej zmluvy

    Termín nástupu do práce

    dohodou (ASAP)

    Termín ukončenia výberového konania

    6.7.2024

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok, skrátený úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Všeobecne požadované znalosti

    • Odborné vzdelanie elektrotechnické
    • prax ako elektrikár vo výrobnej spoločnosti
    • Elektrikárske oprávnenia:
      podľa vyhl. 508/2009 : §22, 123kV, „A, B1“
      podľa vyhl. 51/1978 (banské): §6 nad 1000V - výhodou
    • Schopnosť samostatne riešiť opravy na zložitých zariadeniach
    • Samostatnosť
    • Zodpovednosť
    • Stabilný výkon
    • Tímová spolupráca

    Vhodné pre absolventov

    Nie

    Nie