Stavbyvedúci (junior) pri obnove pamiatok

2142004 - Stavbyvedúci3122010 - Majster (supervízor) vo výrobe stavebných materiálov2142999 - Stavebný špecialista inde neuvedený

Pracovná oblasť: Stavebníctvo

Počet voľných miest: 1

Náplň práce: – Organizuje a napomáha hlavnému stavbyvedúcemu s realizáciou stavby v súlade s platnou projektovou dokumentáciou
– riadi a kontroluje stavebné práce uskutočňované subdodávateľmi,
– zodpovedá za dodržiavanie kvality prác,
– dodržiavanie technologickej disciplíny, hospodárenie s majetkom, atď.

Informácie pre uchádzača:

Pracovný a mimopracovný pomer: Práca na živnosť

Nočná práca: Nie

Sezónna práca: Nie

Pracovné miesto vhodné pre: Zdravotne znevýhodneného

Základná zložka mzdy v eurách (v hrubom): 1 300 €
mesačne

Druh voľnej pracovnej pozície: Voľné pracovné miesto v podnikateľskej sfére

Ponúkané výhody: Ubytovanie • príspevok na ubytovanie
• zabezpečené ubytovanie
– Finančné ohodnotenie v závislosti od kvalifikácie a praxe uchádzača,
– zázemie v spoločnosti zameranej na realizáciu zaujímavých a neštandardných realizácií,
– perspektívne podmienky profesionálneho rozvoja,
– možnosť vzdelávať sa na seminároch a workshopoch,
– služobný mobil, notebook a automobil,
– flexibilný pracovný čas.

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Všeobecne požadované znalosti:

Požadovaný stupeň vzdelania: Úplné stredné odborné vzdelanie - stavebníctvo - 36 Stavebníctvo, geodézia a kartografia
Úplné stredné odborné vzdelanie - stavebníctvo - podnikanie v stavebníctve - 36 Stavebníctvo, geodézia a kartografia
Úplné stredné odborné vzdelanie - stavebníctvo - technické zariadenie budov - 36 Stavebníctvo, geodézia a kartografia
Úplné stredné odborné vzdelanie - stavebníctvo - výroba stavieb - 36 Stavebníctvo, geodézia a kartografia
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa - stavebníctvo - 36 Stavebníctvo, geodézia a kartografia

Prax: aspoň 6 mesiacov

Znalosť slovenského jazyka je nevyhnutná: Nie

Vodičské oprávnenie: Skupina B

Ďalšie požiadavky– Bezproblémová základná práca na počítači a internete, – nutná prax na pamiatkových objektoch, – znalosť cudzieho jazyka výhodou, – so životopisom požadujeme zaslať aj zoznam realizácií, príp. spoluprác s foto dokumentáciou a súhlas so spracovaním osobných údajov. – skúsenosti s obnovou pamiatok vítané

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Obnova s.r.o.

Pozícia / odvetvie: Reality a stavebníctvo / Stavbyvedúci / Stavebný technik
Dátum zverejnenia: 24.03.2024

Iné možnosti práce