Vodič nákladných automobilov a ťahačov Košice

 • Miesto práce:
  Košice
 • Ponúkaný plat (základná mzda):
  Možnosť zárobku v priemere do výšky 1320 €/brutto: základná mzda 1000 €/brutto + prémie do výšky 70 €/brutto, ostatné zvýhodnenia do výšky 250€/brutto
  Zobraziť viac
 • Druh pracovného pomeru:

Informácie o pracovnom mieste

Vedenie, údržba a bežné opravy cestných návesových ťahačov s celkovou hmotnosťou návesu nad 16 ton, vedenie, údržba a bežné opravy cestných stabilných prívesových jazdných súprav s celkovou hmotnosťou nad 20 ton, vedenie, údržba a bežné opravy nákladných automobilov a špeciálnych vozidiel s celkovou hmotnosťou nad 12 ton, vedenie dopravných dokumentov, colných a iných dokladov, kontrola naloženia vozidla a zabezpečenia nákladu, kontrola vykládky vozidla a pod.

Informácie pre uchádzača:

prijatie na PZ Iné výhody: - zázemie veľkej a stabilnej spoločnosti - príspevok na stravovanie - príspevok pri pracovnom výročí - príspevok na dopravu do zamestnania - príspevok pri dlhodobej práceneschopnosti - mimoriadna sociálna výpomoc - príspevok na rôzne športové a kultúrne podujatia - príspevok na prváčika (pri nástupe do školy) - detské letné tábory pre deti zamestnancov Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá a budú pozvaní na výberové konanie. Ďakujeme za pochopenie.

Všeobecne požadované znalosti:

Osobnostné predpoklady:
Komunikačné zručnosti
Spoľahlivosť
Samostatnosť

Požadovaná odborná prax:
2 roky

Úroveň ovládania výpočtovej techniky:
bez požiadaviek

Úroveň znalosti cudzieho jazyka:
bez požiadaviek

Administratívne zručnosti:
Písomný prejav
Slovný prejav
Schopnosť vyjadrovania

Vodičské oprávnenie:
C, C+E

Špeciálne zručnosti:
Spôsobilosť viesť nákladné motorové vozidlo a prípojné vozidlo (C+E), psychická spôsobilosť, zdravotná spôsobilosť

Požiadavky na zamestnanca

 • Minimálne požadované vzdelanie:
  základné vzdelanie

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Slovenská pošta, a. s., je popredný poskytovateľ moderných komunikačných, distribučných a platobných služieb na domácom trhu, s vytvorenými logistickými podmienkami na podnikanie v strednej a východnej Európe.

Slovenská pošta ponúka svoje služby prostredníctvom siete 1566 pôšt. Z nich 1333 sa nachádza v malých obciach a okolo 200 je v mestách. V mestských aglomeráciách je celkove 20 percent pôšt. Zákazníkom je k dispozícii 7094 poštových schránok. V tuzemskom styku prijme Slovenská pošta ročne celkove 338 mil. listových a balíkových zásielok. V medzinárodnej poštovej prevádzke prepraví ročne 1,1 mil. kg listových zásielok a takmer 140 tis. balíkov.

Adresa:

Slovenská pošta, a.s.
Partizánska cesta 9
975 99 Banská Bystrica
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Lucia Štulajterová
stulajterova.lucia@slposta.sk

Pozícia / odvetvie: Špedícia, doprava a logistika / Vodič osobného vozidla
Dátum zverejnenia: 19.02.2024

Iné možnosti práce