custom-banner

Operátor výroby na SMT linkách blízko Košíc, v čistom prostredí na 12 hod.zmeny (Ref. č.: 101-18-43155)

Informácie o pracovnom mieste

- Výroba elektronických komponentov pre vozidlá - kamery, senzory a pod. - Obsluha automatizovaných SMT liniek. - Práca s dielmi používanými v elektronike. - Zhodnotenie a vizuálna kontrola vyrobených dielov. - Práca so zobrazovacími jednotkami - navolenie správneho programu a materiálu. - Dodržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku podľa zásad 5S Priemerná mesačná mzda na pozícii cca 1100 - 1350 EUR/mesiac po odpracovaní celého mesiaca. Základná nástupná mzda 923,08 € + Príplatky za nočné zmeny + Garantovaný 13. plat + Kvartálny bonus + Cestovné + Zvýhodnené stravovanie + Príplatky aj nad rámec zákonníka práce Zmennosť: 12 hodinová 3-zmenka: denná, nočná,voľno - striedanie 2x krátky (3 pracovné dni) a 1x dlhý týždeň (4 pracovné dni), víkendy voľné 12 hodinová 4-zmenka - denná, nočná 2 dni voľna.

Benefity a ďalšie výhody:

- Príspevok na cestovné - 13-ty plat - Kvartálne bonusy na základe výsledkov - Možnosť kariérneho postupu

Informácie pre uchádzača:

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search

Všeobecne požadované znalosti:

- Stredoškolské vzdelanie - maturita, alebo vyučenie - Skúsenosti vo výrobnej spoločnosti - Pozícia vhodná aj pre absolventov technických odborov - Prax na SMT linkách výhodou - Zmysel pre poriadok, čistotu a dodržiavanie pravidiel

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.

Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.

Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Grafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.

Pozícia / odvetvie: Reality a stavebníctvo / Montážnik, montér
Dátum zverejnenia: 14.07.2024

Iné možnosti práce