custom-banner

Strojník/čka v potravinárstve! (Ref. č.: 4-10-43149)

Informácie o pracovnom mieste

- obsluha strojov vo výrobe (potravinárstvo) - spúšťanie výroby podľa určitých parametrov - vedenie menšieho kolektívu pracovníkov - úzka spolupráca s pracovníkmi údržby v rámci starostlivosti o dané stroje - evidencia výrobného procesu v internom systéme Pracuje sa na 3 zmenný režím (8h zmeny, pondelok-piatok, striedanie rannej, poobednej, nočnej zmeny).

Benefity a ďalšie výhody:

- peňažné prémie, ktoré navyšujú základnú mzdu

Informácie pre uchádzača:

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search

Všeobecne požadované znalosti:

- skúsenosť s výrobným procesom, prácou na zmeny a obsluhou strojov je výhodou - pracovitosť, manuálna zručnosť

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.

Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.

Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Grafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.

Pozícia / odvetvie: Výroba / Strojník
Dátum zverejnenia: 20.02.2024

Iné možnosti práce