custom-banner

Operátorka výroby na dve zmeny (Ref. č.: 100-18-43133)

Informácie o pracovnom mieste

Práca v obuvníckom priemysle vo výrobe outdoorovej obuvi na pozícií - Zvrškárka. S možnosťou využitia pohodlného spôsobu dopravy do zamestnania firemnou dopravou z okolitých dedín. Miesto výkonu práce : Bošany Práca v dvojzmennej prevádzke. Náplň práce : - odoberanie dielov z automatu COMELZ (vysekávací stroj) - narátavanie vyrezaných dielov - ukladanie do debien - kompletizovanie objednávok Práca je vhodnejšia pre ženy.

Benefity a ďalšie výhody:

- Výkonnostný príplatok 55€ - Dochádzkový bonus 85€ - 13. plat - Závodné stravovanie, VIAC INFO NA TEL.Č : 0902 909 288

Informácie pre uchádzača:

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search

Všeobecne požadované znalosti:

- manuálna zručnosť - zodpovednosť - spoľahlivosť Na pozícií nie je potrebná prax, všetko potrebné sa naučíte

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    základné vzdelanie
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.

Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.

Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Grafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.

Pozícia / odvetvie: Textilný, kožiarský a odevný priemysel
Dátum zverejnenia: 17.06.2024

Iné možnosti práce