Skladník/skladníčka - vláčikár/ka s nástupom do kmeňa s dopravou zdarma na 2 zmeny

    ManpowerGroup Slovensko s.r.o.03.03.2024

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Nitriansky kraj; Okres Nitra
    okres Nitra

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    • Fyzické vyskladňovanie materiálu
    • Práca s interným systémom
    • Zásobovanie liniek materiálom
    • Odvoz prázdnych obalov z liniek
    • Dovoz hotových výrobkov do skladu

    Práca v 2 zmennej prevádzke

    Ponúkaný plat

    1025 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    1025 €/brutto + 70€ dochádzkový bonus, skúšobnej dobe: 1139 + 100€ dochádzkový bonus K mzde prináležia všetky zákonné príplatky

    Benefity a ďalšie výhody

    Doprava ZDARMA na trasách:

    1. Nitra – Lužianky – Zbehy – Čab
    2. Nitrianska Blatnica – Radošina – Behynce - Veľké Ripňany – Malé Ripňany – Biskupová – Malé Zálužie - Nové Sady – Čab
    3. Kapince – Merašice – Veľké Ripňany – Obsolovce – Horné Obdokovce – Čermany – Hruboňovo – Šurianky – Čab
    4. Krušovce – Topoľčany – Solčany – Nitrianska Streda – Čeľadince – Kovarce – Ludanice – Dvorany n.Nitrou – Mýtna n/V – Kamanová – Preseľany – Hrušovany – Koniarovce – Výčapy Opatovce – Jelšovce – Čakajovce – Čab
    5. Párovské Háje – Nitry Kynek – Lehota – Veľké Zálužie – Báb – Rumanová – Čab
    6. Sasinkovo – Kľačany – Rišňovce – Alekšince – Lukáčovce – Andač – Zbehy – Čab
    7. Oponice – Dolné Lefantovce – Bádice – Podhorany – Čab
    8. Palárikovo – Tvrdošovce – Jatov – Rastislavice – Ružový dvor – Mojmírovce – Svätoplukovo – Cabaj Čápor – Čab
    9. Dvory nad Žitavou – Nové Zámky – Bánov – Šurany – Komjatice – Veľký Kýr – Branč – Ivanka pri Nitre – Horné Krškany – Čab
    10. Úľany n/Ž – Mojzesovo – Černík – Vinodol – Veľký Cetín – Paňa – Malý Cetín – Čechynce – Janíkovce – Drážovce – Čab

    ✔ príplatky podľa zákonníka práce
    ✔ + mesačný dochádzkový bonus (podľa interných pravidiel)
    + polročný dochádzkový bonus, druhý polročný dochádzkový bonus (podľa interných pravidiel)
    + iné benefity, ktoré budú prezentované na osobnom pohovore
    ✔ pitný režim zabezpečený počas celého dňa
    ✔ kompletne vybavené kuchynské priestory určené na prestávky a odpočinok

    Termín nástupu do práce

    Dohodou

    Termín ukončenia výberového konania

    31.3.2024

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské bez maturity

    Všeobecne požadované znalosti

    Zodpovedný prístup k práci
    prax - výhodou
    preukaz obsluhy motorových vozíkov- výhodou

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Informácie o spoločnosti

    Charakteristika spoločnosti

    Spoločnosť ManpowerGroup™ je svetovým lídrom v poskytovaní inovatívnych služieb a riešení na mieru, ktoré pokrývajú životný cyklus zamestnanca a pomáhajú jej klientom dosiahnuť svoje ciele a zvýšiť si konkurencieschopnosť.
    ManpowerGroup, spoločnosť s obratom $22 miliárd a s 65-ročnou skúsenosťou v odbore, ponúka komplexné riešenia v oblasti ľudských zdrojov, ktoré pomáhajú klientom uspieť v nastupujúcej ére „talentizmu“. Tieto riešenia pokrývajú všetky potreby zamestnávateľov od vyhľadania a náboru talentov, ich hodnotenia, tréningu a rozvoja, riadenia kariéry, po agentúrne zamestnávanie a outsourcing.

    ManpowerGroup disponuje najväčšou svetovou sieťou v oblasti ľudských zdrojov s takmer 3 900 pobočkami vo viac než 80 krajinách sveta. Vytvára tak dynamickú kombináciu bezkonkurenčnej globálnej pôsobnosti so znalosťami a skúsenosťami na regionálnych trhoch práce, aby vyhovela potrebám svojich 400 000 zákazníkov ročne, ku ktorým patria ako menšie a stredné podniky všetkých odvetví, tak najväčšie svetové nadnárodné korporácie. ManpowerGroup poskytuje svoje riešenia v rámci svojich spoločností ManpowerGroup™ Solutions, Manpower, Experis a Right Management.

    Adresa

    ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
    Landererova 12
    81109 Bratislava
    Slovenská republika

    Kontaktné údaje

    Laura Heková
    Tel: 0905687276

    Reaguj na ponuku