Referent oddelenia komunikácie M/Ž; (Ref. č. 8/2024)

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Drieňová 3

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Hľadáme skúseného profesionála, ktorý sa vie pohybovať vo svete mediálnej komunikácie a verejných vzťahov. Ak máte vášeň pre oblasť verejných vzťahov a komunikácie, radi by sme vás spoznali.
Ponúkame pracovnú pozíciu, ktorá je rozmanitá a zahŕňa pestrý zoznam úloh, ako napríklad:
- spolupráca pri tvorbe a budovaní vzťahov s médiami
- spolupráca pri tvorbe PR stratégie
- spolupráca pri tvorbe komunikačných kanálov spoločnosti
- zabezpečenie komunikačnej stratégie oddelenia pri externej aj internej komunikácii
- zabezpečenie komunikácie v rámci spoločnosti s cieľom osloviť a zdieľať ciele spoločnosti, a to v súlade s firemným správaním, základnými sociálnymi a pracovnými procesmi, riadením spoločnosti, jej kultúrou, stratégiou a koncepciou
- spolupráca pri reklamných kampaniach
- spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti na komunikačných projektoch
- pravidelný monitoring médií a analýza výstupov, organizácia rozhovorov v médiách so zástupcami firmy a podobne

Ponúkaný plat

1400 EUR

Upresnenie platových podmienok

+ mesačná variabilná zložka mzdy do výšky 25%, možnosť získať 13. a 14. plat

Benefity a ďalšie výhody

- práca v stabilnej spoločnosti
- konkurencieschopné finančné ohodnotenie, pri ktorom nerobíme rozdiely medzi ženami a mužmi
- 5 dní dovolenky navyše
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier)
- nadštandardný príspevok na stravovanie, ktorý je v plnej výške hradený zamestnávateľom
- MultiSport karta so zaujímavým príspevkom od zamestnávateľa
- mobilný telefón aj na súkromné účely
- možnosť priznať 13. a 14. plat v rámci polročných hodnotiacich rozhovorov

Ďalšie zamestnanecké výhody a benefity sú uvedené v hornej časti inzercie „O nás“.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate naše požiadavky, prosíme, aby ste reagovali priamo cez www.kariera.sk.
Informácie o vás starostlivo posúdime a ak nás váš životopis osloví, ozveme sa s pozvánkou na osobné stretnutie.

Uchádzačov súčasne informujeme, že v zmysle Zákona o ochrane osobných údajov budú po ukončení výberového konania osobné údaje zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Iné znalosti

Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word

Všeobecne požadované znalosti

- potrebná prax v oblasti Public Relations / žurnalistiky
- vynikajúce komunikačné schopnosti (ústny aj písomný prejav), schopnosť efektívne komunikovať s rôznymi skupinami ľudí
- schopnosť účinnej spolupráce v rámci celej organizácie
- schopnosť budovať a udržiavať pozitívne vzťahy s médiami, vedením spoločnosti, kolegami a ďalšími záujmovými skupinami
- schopnosť racionálne, empaticky a transparentne komunikovať v období krízy alebo konfliktu
- pokročilá úroveň ovládania nástrojov v rámci balíka MS Office, výborné ovládanie práce s internetovými nástrojmi a prostredím
- spoľahlivosť a zodpovedný prístup k práci a dodržiavaniu termínov
- samostatnosť a flexibilita, odolnosť voči stresu
- veľmi dobré organizačné a plánovacie schopnosti

Vhodné pre absolventov

Nie

Vhodné pre osoby so ZP

Áno

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B