Konzultant pre výber zamestnancov

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Bratislava Ružinov

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Baví ťa rozmanitosť práce s ľuďmi a si flexibilná/ý nielen v životopise ale aj v realite?
Do nášho interného tímu aktuálne hľadáme novú kolegyňu/kolegu , ktorá/ý by sa s nami rada/rád podieľal/a na spoločnom úspechu. Môžeš sa tak stať súčasťou značky, ktorá má v HR sfére silné meno. Ako kolegovia sme veľmi nápomocní a atmosféra je u nás priateľská. Keď si nebudeš dať vedieť rady, nemusíš sa báť ozvať - zaučíme, ukážeme, vysvetlíme a radi sa o naše skúsenosti podelíme.

Tvojimi hlavnými úlohami budú:
• Aktívny a efektívny nábor vhodných kandidátov pre rôzne pozície v spolupráci so zadávateľom požiadavky.
• Riadenie celého náborového procesu, vrátane vyhodnocovania životopisov, uskutočňovania pohovorov, posudzovania kandidátov a ich následné odprezentovanie a prepojenie s klientom
• Poskytovanie poradenstva a podpory pre vybraných kandidátov tak, aby boli naplnené očakávania ako kandidáta tak aj nášho klienta
• Príprava uchádzača na zaradenie do práce u klienta
• Udržiavanie a aktualizácia databázy uchádzačov
• Príprava štatistík, prehľadov a reportov
• Príprava podkladov na fakturáciu
• Správa, riadenie a archivácia dokumentov
• Aktívna komunikácia s klientom
Ak si človek, ktorý dokáže efektívne využívať čas a prostriedky na naplnenie požiadaviek klientov, rád sa učíš nové veci, vyhovuje Ti práca v prostredí kde sa dbá na dodržiavanie systémových a bezpečnostných noriem, tak hľadáme práve Teba.

Ponúkaný plat

1100 - 1200 EUR

Upresnenie platových podmienok

Mzda: 1100- 1200 € brutto / mesačne + variabilná zložka

Benefity a ďalšie výhody

Veľká miera slobody ale aj zodpovednosti

Účasť na teambuildingoch, firemných akciách, vianočnom večierku a pod.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

Požadujeme
Skúsenosti na obdobnej pozícii v agentúrnom alebo internom HR prostredí výhodou
Vodičský preukaz typu B výhodou
Proaktivita
Samostatnosť
Chuť a ochota učiť sa

Vhodné pre absolventov

Nie

Vhodné pre osoby so ZP

Áno

Vodičský preukaz

skupina: B1

skupina: B1