Poštmajster - Pošta Petrova Ves

 • Miesto práce:
  Petrova Ves
 • Ponúkaný plat (základná mzda):
  Možnosť zárobku až do 1058 EUR mesačne (brutto): ponúkaná základná mesačná mzda 945 EUR pri 37,50 hod./týždenne s možnosťou získania pobádacej zložky mzdy až do výšky 113 EUR mesačne (brutto).
  Zobraziť viac
 • Druh pracovného pomeru:

Informácie o pracovnom mieste

Samostatné vykonávanie všetkých prevádzkových činností na jednoosobovej pošte (tzn. činnosti priehradkového zamestnanca, poštového doručovateľa, atď.), vykonávanie činností súvisiacich so zabezpečením plynulého chodu pošty, riešenie vzniknutých problémov, vedenie príslušnej dokumentácie a agendy, realizovanie oprávnení a plnenie povinností vyplývajúcich mu z právnych predpisov, interných dokumentov a pod., dodržiavanie technologickej disciplíny, plnenie úloh v oblasti ochrany majetku a osôb, zodpovednosť za kvalitu práce, vykonávanie činností súvisiacich s produktmi a službami SP, a. s., a jej zmluvných partnerov, vykonávanie administratívnych úkonov súvisiacich s výkonom jeho funkcie a pod. Vykonáva činnosti finančného sprostredkovateľa uvedené na samostatnej karte typovej pozície „Finančný sprostredkovateľ“.

Informácie pre uchádzača:

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého uchádzača osobne. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí budú pozvaní na výberové konanie. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Všeobecne požadované znalosti:

Osobnostné predpoklady:
Riadiace zručnosti
Komunikačné zručnosti
Obchodné zručnosti
Sebaovládanie
Flexibilita
Spoľahlivosť
Presnosť

Požadovaná odborná prax:
1 rok

Úroveň ovládania výpočtovej techniky:
Základné ovládanie výpočtovej techniky

Administratívne zručnosti:
Slovný prejav, písomný prejav, schopnosť vyjadrovania

Vodičské oprávnenie:
B

Špeciálne zručnosti:
nevyžaduje sa

Požiadavky na zamestnanca

 • Minimálne požadované vzdelanie:
  stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Slovenská pošta, a. s., je popredný poskytovateľ moderných komunikačných, distribučných a platobných služieb na domácom trhu, s vytvorenými logistickými podmienkami na podnikanie v strednej a východnej Európe.

Slovenská pošta ponúka svoje služby prostredníctvom siete 1566 pôšt. Z nich 1333 sa nachádza v malých obciach a okolo 200 je v mestách. V mestských aglomeráciách je celkove 20 percent pôšt. Zákazníkom je k dispozícii 7094 poštových schránok. V tuzemskom styku prijme Slovenská pošta ročne celkove 338 mil. listových a balíkových zásielok. V medzinárodnej poštovej prevádzke prepraví ročne 1,1 mil. kg listových zásielok a takmer 140 tis. balíkov.

Adresa:

Slovenská pošta, a.s.
Partizánska cesta 9
975 99 Banská Bystrica
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Ľudmila Ležovičová
Trojičné námestie 8, 918 26 Trnava, 033/590 22 74

Pozícia / odvetvie: Vrcholový manažment / Vedúci pošty
Dátum zverejnenia: 01.03.2024

Iné možnosti práce