custom-banner

HR podpora s Talianskym jazykom- Full time HO (Ref. č.: 1-14-43112)

Informácie o pracovnom mieste

Hľadáte príležitosť kde budete môcť pracovať z pohodlia domova a zároveň využívať svoju znalosť Talianskeho jazyka a Anglického jazyka ? Ak Vám nevadí práca na zmeny máme pre Vás príležitosť v medzinárodnom tíme spoločnosti kde Vašou úlohou bude: - Prvý kontakt pre taliansky a anglicky hovoriacich zamestnancov, ktorým budete pomáhať riešiť a zodpovedať ich otázky z HR oblasti cez telefón mail alebo chat. - Riešenie rôznych požiadaviek zamestnancov v rámci ich životného cyklu v spoločnosti. - Efektívna komunikácia s cieľom nájsť čo najlepšie riešenie na otázky a obavy zamestnancov. - Eskalácia požiadaviek zamestnancov v rámci spoločnosti s cieľom zabezpečiť riešenie. - Aktívne získavanie spätnej väzby od zamestnancov. Práca sa vykonáva na zmeny v rôznych rotáciach. - Pondelok až Nedela od 7:00 až do 22:00. Prácu je možné vykonávať iba z územia Slovenskej Republiky.

Benefity a ďalšie výhody:

Ponúkame Vám aj nasledovné benefity. - Práca z domu - Full time - Možnosť zriadenia Multisport karty - Príplatky za prácu cez víkend

Informácie pre uchádzača:

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search

Všeobecne požadované znalosti:

Neváhajte nám zaslať Váš životopis ak spĺňate nasledovné: - Plynulá komunikácia v Talianskom jazyku a Anglickom jazyku - Skúsenosti z oblasti zákazníckej podpory prípadne HR- výhodou - Znalosť práce v MS Office - Komunikačné zručnosti - Ochota pracovať počas víkendov Prosím Vás o zaslaniu životopisu v Anglickom jazyku pre urýchlenie procesu výberu.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.

Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.

Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Grafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.

Pozícia / odvetvie: Ľudské zdroje a personalistika / Personalista
Dátum zverejnenia: 09.07.2024

Iné možnosti práce