Inžinier/inžinierka výroby

    ManpowerGroup Slovensko s.r.o.04.05.2024

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Žilinský kraj; Okres Žilina
    okres Žilina

    Pozícia / odvetvie

    Výroba; Majster výroby

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Do tímu hľadáme vedúceho výroby, ktorý má skúsenosti s plánovaním, kvalitou a inováciou na výrobnej linke.

    Náplňou práce bude:
    - zodpovednosť za plnenie a vytváranie výrobného plánu, aby bola zabezpečená efektívna a hladká produkcia,
    - dohľad nad kvalitou výrobkov, s dôrazom na dodržiavanie dokumentácie kvality,
    - vedenie drobnej údržby a udržiavanie čistoty výrobných liniek a priestorov,
    - aktívna účasť na riešení problémov a odchýlok v rámci výrobného procesu,
    - príprava materiálov, správ a analýz pre vedúcich pracovníkov,
    - reporting,
    - navrhovanie inovácií a konštruovanie prototypov, čo nám pomôže posúvať sa vpred a byť lídrom v odvetví.

    Ponúkaný plat

    1100 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    - výsledná mzda závisí od skúseností kandidáta, + 13.plat + kvartálne odmeny

    Benefity a ďalšie výhody

    - dochádzkový bonus 40 EUR/ mesiac,
    - kvartálny výkonnostný bonus do výšky 400 EUR/ kvartál,
    - benefit caffe 15 EUR/ mesiac ,
    - zabezpečená doprava,
    -13. a 14. mzda.

    Termín nástupu do práce

    dohodou

    Termín ukončenia výberového konania

    21.3.2024

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)

    Všeobecne požadované znalosti

    - skúsenosti v oblasti výroby a zlepšovania procesov,
    - analytické myslenie a schopnosť riešiť problémy,
    - záujem o kvalitu a detaily, ktoré zabezpečia vysokú úroveň produkcie,
    - schopnosť pracovať pod tlakom a dodržiavať stanovené termíny.

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Informácie o spoločnosti

    Charakteristika spoločnosti

    Spoločnosť ManpowerGroup™ je svetovým lídrom v poskytovaní inovatívnych služieb a riešení na mieru, ktoré pokrývajú životný cyklus zamestnanca a pomáhajú jej klientom dosiahnuť svoje ciele a zvýšiť si konkurencieschopnosť.
    ManpowerGroup, spoločnosť s obratom $22 miliárd a s 65-ročnou skúsenosťou v odbore, ponúka komplexné riešenia v oblasti ľudských zdrojov, ktoré pomáhajú klientom uspieť v nastupujúcej ére „talentizmu“. Tieto riešenia pokrývajú všetky potreby zamestnávateľov od vyhľadania a náboru talentov, ich hodnotenia, tréningu a rozvoja, riadenia kariéry, po agentúrne zamestnávanie a outsourcing.

    ManpowerGroup disponuje najväčšou svetovou sieťou v oblasti ľudských zdrojov s takmer 3 900 pobočkami vo viac než 80 krajinách sveta. Vytvára tak dynamickú kombináciu bezkonkurenčnej globálnej pôsobnosti so znalosťami a skúsenosťami na regionálnych trhoch práce, aby vyhovela potrebám svojich 400 000 zákazníkov ročne, ku ktorým patria ako menšie a stredné podniky všetkých odvetví, tak najväčšie svetové nadnárodné korporácie. ManpowerGroup poskytuje svoje riešenia v rámci svojich spoločností ManpowerGroup™ Solutions, Manpower, Experis a Right Management.

    Adresa

    ManpowerGroup Slovensko s.r.o.
    Landererova 12
    81109 Bratislava
    Slovenská republika

    Kontaktné údaje

    Anastázia Araňošová

    Reaguj na ponuku