Ak hľadáš prácu s nástupom IHNEĎ ako operátor výroby s ubytovaním a mzdou od 950€

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislavský kraj; Malacky
Lozorno

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

operátor výroby - výroba autosedačiek
kontrola výrobenených sedačiek

Druh pracovného pomeru: plný úväzok – pracovná zmluva,
práca na 8 hod. zmeny - 2 - 3 zmenná prevádzka

Priama registrácia a doplnenie informácií k prac. ponuke:

Ponúkaný plat

1025 - 1774 EUR

Upresnenie platových podmienok

Ponúkaný plat (brutto):
1025€ základ + prémie 150€ + príplatky za prácu v noci a dalšie hodnotenia až do výšky 500€
13. a 14. plat

celkovo možna mzda od 1200-1400€ brtutto

Benefity a ďalšie výhody

Zabezpečené:
zaškolenie, ubytovanie, stravné alebo finančný príspevok - podľa výberu zamestnanca, pracovný odev a obuv, týždenné zálohy, UBYTOVANIE 5€/noc/, bezplatné právne poradenstvo

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno