Hľadáme nového kolegu/kolegyňu. Pracuj ako Technik/ technička správy objektov (Ref. č.: E-DSN_RZ_04/2024)

ENGIE Services a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Trnavský kraj
Atómová elektráreň Jaslovské Bohunice

Pozícia / odvetvie

Elektrikár, Údržbár

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Na objektoch atómovej elektrárne Jaslovské Bohunice hľadáme kolegu/kolegyňu na pozíciu Technik/ technička správy objektov.

Tvojou pracovnou náplňou bude najmä:
• zabezpečovanie prevádzky objektov a TZB, vykonávanie pravidelnej údržby na objektoch, strojoch a zariadeniach v zmysle harmonogramu preventívnej údržby;
• operatívne riešenie vzniknutých problémov a požiadaviek;
• zabezpečenie starostlivosti, údržby a opravy zariadení v platnom harmonograme prác údržby na zverených objektoch;
• spolupráca s dodávateľskými firmami;
• základná znalosť čítania technickej dokumentácie a orientácia v nej výhodou.

Ponúkaný plat

1100 EUR

Upresnenie platových podmienok

Uvedená výška základnej mesačnej mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy. Konečná výška základnej mesačnej mzdy závisí od úrovne požadovaných schopností a skúseností kandidáta.

Benefity a ďalšie výhody

• možnosť rozvíjať kariéru v zázemí silnej medzinárodnej Skupiny;
• ročný výkonnostný bonus;
• finančný príspevok zamestnávateľa na tretí dôchodkový pilier;
• finančný príspevok pri životnom jubileu;
• dni voľna navyše v prípade významných rodinných udalostí;
• možnosť odborného vzdelávania;
• MultiSport karta s finančným príspevkom zamestnávateľa;
• priateľské pracovné prostredie;
• zamestnanecké zľavy u vybraných partnerov.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Váš životopis nám zasielajte výhradne prostredníctvom webovej stránky spoločnosti www.engie.sk v časti Kariéra alebo portálu www.profesia.sk.

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Proces starostlivého posúdenia všetkých prijatých žiadostí a životopisov môže byť časovo náročný, preto Vás prosíme o trpezlivosť.

S informáciami o ďalšom postupe vo výberovom konaní budeme kontaktovať len tých kandidátov, ktorí spĺňajú predpoklady a požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

Počet rokov praxe
1

Osobnostné predpoklady a zručnosti
• vyhláška 508/2009 § 22
• počítačová gramotnosť na užívateľskej úrovni;
• proaktívny prístup k práci;
• schopnosť kultivovanej komunikácie so zákazníkom;
• analytické myslenie, konštruktívny prístup;
• ochota spolupracovať v tíme, učiť sa nové veci;
• adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti;
• hospodárnosť, trpezlivosť, serióznosť.

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie

Zaujala vás ponuka? Kontaktujte nás!