custom-banner

Oblastný manažér (CEE) (Ref. č.: 12-23-43083)

Informácie o pracovnom mieste

- realizácia obchodných aktivít vo zverenom regióne (Maďarsko, Bulharsko, Rumunsko, Srbsko a Chorvátsko), - starostlivosť o existujúcich zákazníkov, aktívna komunikácia a budovanie vzťahov so zákazníkmi, - spolupráca so zákazníkmi, obchodnými zástupcami a internými obchodnými partnermi, - dosahovanie spoločne stanovených cieľov , - monitoring a analýza trhu, konkurencie, - vedenie a podpora interných predajných kanálov, - medzinárodné prostredie (cestovanie približne 60% počas roka).

Benefity a ďalšie výhody:

- služobné auto aj na súkromné účely, - individuálny školiaci program na dosiahnutie požadovanej úrovne odbornosti, - flexibilný pracovný čas , - možnosť home office, - spolupráca s profesionálmi, - denná komunikácia a možnosť zvyšovania úrovne jazyka (anglický a/alebo nemecký jazyk).

Informácie pre uchádzača:

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search

Všeobecne požadované znalosti:

- štúdium v technickom alebo ekonomickom odbore (napr. strojárstvo, elektrotechnika, priemyselné inžinierstvo), poprípade technik s dlhoročnou praxou, - skúsenosti s medzinárodným predajom v oblasti strojárstva, - skúsenosti s prácou so systémami ERP, CRM a MS Office, - plynulá obchodná angličtina, - podnikateľské myslenie a konanie, - silné komunikačné schopnosti a vyjednávacie schopnosti, - dynamický, tímový hráč, - ambiciózny človek s prezentačnými schopnosťami.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.

Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.

Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Grafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.

Pozícia / odvetvie: Vrcholový manažment / Obchodný manažér
Dátum zverejnenia: 20.02.2024

Iné možnosti práce