NAY a.s.
Nay Elektrodom

Hľadáme študenta predajcu pre NAY Bratislava Nivy. Zarobiť môžeš až 7,50€ a viac podľa tvojej šikovnosti.

NAY a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Bratislava

Pozícia / odvetvie

Obchod; Odborný predajca

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Hladáš brigádu, vdaka ktorej získaš nové skúsenosti? Je elektronika tvojou záľubou? Pripoj sa do nášho NAY tímu a pomôž nám rozširovať rady našich spokojných zákazníkov.

Tvojou úlohou bude:

  • priamy predaj a ponuka tovaru a služieb
  • manipulácia s tovarom (vyloženie, ocenenie, vystavenie)

Nemáš prax s predajom? Nevadí. Všetko potrebné ťa naučíme.

Upresnenie platových podmienok

4,50 €/hod fix (7,50 €/hod v priemere v závislosti od tvojho predaja)

Benefity a ďalšie výhody

  • káva a čaj na pracovisku zadarmo
  • práca v dynamickom a priateľskom kolektíve
  • ponuka dlhodobej brigády

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Termín ukončenia výberového konania

31.12.2023

Druh pracovného pomeru

brigáda

Informácie pre uchádzača

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

Vhodných kandidátov kontaktujeme spravidla do pár dní od zaslania žiadosti telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

študent – stredná škola

Všeobecne požadované znalosti

  • samostatnosť, zodpovednosť a spoľahlivosť
  • bezúhonnosť
  • vek aspoň 18 rokov

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie