Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Jednoduchá práca na montáži plastových komponentov so mzdou až 1 350 EUR! Príspevok na dopravu

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Trnava; Hlohovec, Sereď

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Hľadáme šikovných operátorov do výroby v Trnave.

Náplň práce:

- obsluha strojov a zariadení

- dodržiavanie pracovných postupov

- kontrola kvality

- práca na výrobnej linke

Pracuje sa v trojzmennej prevádzke. Práca je vhodná pre ženy aj pre mužov.

Ponúkaný plat

1350 EUR

Upresnenie platových podmienok

1 011 EUR + mesačné odmeny až 250 EUR + zákonné príplatky + náborový bonus 500 EUR

Benefity a ďalšie výhody

- nástupný bonus 500 €
- odmeny až 250 €- po skúšobnej dobe
- 13. a 14. plat- po splnení podmienok 15. plat
- príspevok na dopravu až do 67,5 €
- zákonné príplatky
- stravné lístky
- odmena za odporučenie kandidáta
- pravidelné zálohy
- dobrá dostupnosť verejnou dopravou z okolitých miest a obcí - navýšenie mzdy každý rok

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

- manuálna zručnosť

- prax vo výrobe výhodou

- dobrý zdravotný stav

- ochota pracovať na zmeny

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie