VÝROBA, BALENIE SMOOTHIE NÁPOJOV A DŽUSOV - HOLANDSKO - DODEWAARD

  • Miesto práce:
    Dodewaard - Holandsko
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    13 - 16 EUR
    13,27 Eur brutto/hod+ 8,33 % holiday money + príplatky za zmeny, víkendy a sviatky

    Príplatky za pracovný čas:
    od 06:00 - 18:00 hod.- plat 13,27 Eur brutto/hod
    od 18:00 - 22:00 hod. príplatok 15%
    od 22:00 - 07:00 hod. príplatok 25%

    Zmeny sa obyčajne každý týždeň striedajú.
    Mzda je vyplácaná týždenne na bankový účet zamestnanca.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Voľné pracovné miesta pre pracovníkov ktorí budú pracovať vo fabrike, kde sa vyrábajú smoothie nápoje (hustý rozmixovaný nápoj z ovocia a zeleniny) a rôzne džúsy.
Náplň práce:
- kontrola ovocia, balenie, štítkovanie
- ukladanie džúsov do krabíc, príprava na expedíciu
- na pracovisku je chladnejšie prostredie
- pracuje sa na 3 zmeny, ktoré sa každý týždeň striedajú
- pracujete na Holandskú pracovnú zmluvu
- nástup: ihneď

Informácie pre uchádzača:

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu nám zašlite životopis v anglickom jazyku na email: email alebo potvrďte svoj záujem aj na tel. čísle + 421 910 333 199.

Všeobecne požadované znalosti:

- znalosť anglického jazyka A2 - B1

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    základné vzdelanie
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (začiatočník - A2)
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Europersonnel je dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, zaoberajúca sa sprostredkovaním práce do krajín Európskej Únie. U nás nájdete pracovné ponuky najmä do Holandska, Nemecka alebo Rakúska.Zabezpečujeme rôzne pracovné pozície v potravinárstve, skladoch,logistike, doprave, poľnohospodárstve, hoteloch a iných odvetviach. Využitím našich služieb budete mať možnosť pracovať v zahraničí, spoznáte nové krajiny, ich kultúru a naučíte sa cudzí jazyk.

Oblasť pôsobenia:

Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania

Adresa:

EUROPERSONNEL, s. r. o.
Dolný Šianec 1
91148 Trenčín
Slovenská republika
www.europersonnel.sk

Kontaktné údaje:

Europersonnel
Dolný Šianec 1, Trenčín, 91101, Slovenská republika
Tel: +421910333199

Pozícia / odvetvie: Balič / Pomocný pracovník / Robotník / Skladník
Dátum zverejnenia: 03.05.2024

Iné možnosti práce