Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Dlhodobá spolupráca na TPP - operátor výroby so mzdou až 1400 EUR. Možnosť záloh!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Martin, Vrútky, Žilina

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Náplň práce:

- montáž a kompletizácia výfukových systémov podľa stanovených pokynov

- kontrola kvality a správnosti

- dodržiavanie návodov a pracovných postupov

- vykonávanie samokontroly finálneho výrobku

- práca na 3 zmeny (8 hod.)

Zároveň máme voľné pracovné miesta pre skladníkov s platným preukazom na VZV.

Ponúkaný plat

1400 EUR

Upresnenie platových podmienok

základná mzda - 7,15 EUR/hod (brutto) + variabilná zložka mzdy 200 EUR + zákonné príplatky + poobedný príplatok

Benefity a ďalšie výhody

- stabilná práca
- príplatky podľa ZP
- možnosť záloh
- možnosť pracovať nadčas
- 2x semestrálny (polročný) bonus
- stravné lístky
- mesačný bonus 200 eur po zaškolení

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

- pracovitosť

- manuálna zručnosť

- dobrý zdravotný stav

- ochota pracovať na zmeny

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie