Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Hľadáš prácu ???? Mame pre teba skvelú ponuku zásobovač liniek pri Topoľčianoch!!! Mzda od 1270€!! Kurz VZV nie je potrebný!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Hľadáme skladníka vo výrobe, ktorý bude zodpovedný za správne skladovanie a manipuláciu s materiálmi v rámci výroby.
Okrem toho hľadáme aj operátora výrobnej linky, ktorý bude zodpovedný za riadenie a obsluhu výrobných liniek.
Náplň práce:

- zásobovanie liniek

- práca s PC

- práca v sklade

- import/export

- udržiavanie poriadku

- skladovanie obalov
Pracuje sa v trojzmennej prevádzke. Tešíme sa na spoluprácu s Vami!

Ponúkaný plat

1270 EUR

Upresnenie platových podmienok

základná mzda 960 EUR po 6 mesiacoch 990 EUE + Variabilná zložka mzdy 15% + zákonné príplatky

Benefity a ďalšie výhody

- navýšenie mzdy po šiestich mesiacoch
- možnosť záloh
- variabilná zložka mzdy do výšky 15%
- príplatky podľa ZP
- dovolenková a vianočná prémia spolu vo výške 1300 €
- stravovanie vo vlastnej jedálni
- doplatok len 0,69 €
- zabezpečená firemná doprava
- pohodlný odvoz a dovoz do práce zdarma zo smerov Partizánske, Bánovce nad Bebravou, Topoľčany, Nitra.
- čisté a bezpečné pracovné prostredie- ročný príspevok na benefitnú kartu
- odmena za odporúčanie známeho
- príležitosť kariérneho rastu.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

Je potrebné, aby kandidát mal základné vedomosti o práci v sklade a skúsenostiach s manipuláciou s tovarom.
Výhodou je, ak má kandidát skúsenosti s VZV, ale nie je to povinnosť.
Kandidát by mal byť schopný pracovať v tom čase a dodržiavať stanovené pracovné postupy.
Musí byť zodpovedný a spoľahlivý.

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie