Lekár - Fyziater - PZC Slovnaft

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Bratislava

Pozícia / odvetvie

Lekár

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

* poskytovanie zdravotnej starostlivosti v rozsahu získanej odbornej kvalifikácie - špecialista v odbore FBLR * samostatné vykonávanie preventívnej, diagnostickej a liečebnej činnosti * Pracovná doba od 7:00 do 15:30

Ponúkaný plat

2500 EUR

Benefity a ďalšie výhody

- príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféra
- skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
- možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
- benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti   Aktívny odmeňovací systém

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

2500€/mesačne. Výška mzdy je stanovená pre 100% úväzok. Daná pozícia sa obsadzuje na 40% úväzok a mzda sa bude priamo úmerne krátiť

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

postgraduálne vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

Bezúhonnosť Empatická komunikácia Proaktívny prístup k práci Rešpekt Tímovosť Zodpovednosť Dôslednosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie