custom-banner

Data Scientist špecializovaný na NLP

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Zamestnávateľ umožňuje pracovať aj z domu, no v office je potrebné byť aspoň 2krát do týždňa. Office sa nachádza buď v Bratislave, alebo v Košiciach (podľa preferencie zamestnanca).
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    2500 EUR
    od 2500 EUR/mesiac - finálna výška mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Pre jedného z našich významných klientov hľadáme do tímu skúseného človeka v oblasti Data Science (zameranie na Machine Learning a NLP). Vhodný uchádzač by mal mať skúsenosti s projektmi v oblasti Data Science, skúsenosti a znalosti v oblasti Machine Learning a Natural Language Processing, ovládať programovací jazyk Python a zaujímať sa o súčasné trendy (napr. AI).

Čo je hlavná náplň práce?
- analýza a vizualizácia dát v jazyku Python pre interných klientov spoločnosti
- zlepšovanie procesov pomocou Machine Learning prístupov
- návrh a implementácia prototypov aplikácií v Pythone
- práca s rôznymi nástrojmi ako napr. SAP, Docker, Flask, BI tools ...
- automatizácia procesov
- aktívna spolupráca s ostatnými členmi tímu

Benefity a ďalšie výhody:

- ročný bonus
- plne hradené stravné lístky
- mobilný telefón a notebook
- doplnkové dôchodkové sporenie s príspevkom spoločnosti
- cafeteria benefitový systém/Multisport karta
- možnosť kariérneho rastu
- flexibilný pracovný čas
- možnosť home office

Informácie pre uchádzača:

Ako personálna spoločnosť Vás budeme sprevádzať celým výberovým procesom, od prijatia Vášho životopisu až po Váš nástup. Pomôžeme Vám pripraviť sa, vychytať všetky muchy, poskytnúť Vám všetky možné informácie, aby ste sa na pohovore v spoločnosti klienta cítili komfortne. Počas procesu sa na nás budete môcť kedykoľvek obrátiť a konzultovať s nami akýkoľvek problém.

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosíme, zašlite nám Váš životopis v slovenskom/anglickom jazyku. Vzhľadom na veľký počet záujemcov, budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Všeobecne požadované znalosti:

- vysokoškolské vzdelanie (IT oblasť)
- prax v Data Science
- skúsenosti s projektami v oblasti NLP - výhoda
- Python - pokročilá úroveň
- dobré komunikačné zručnosti v anglickom jazyku
- Agile, SAP, Jupyter Notebook, Flask, Docker, Azure, AWS, Openshift
- tímový hráč
- analytické myslenie

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)