custom-banner

Aplikačný špecialista

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Miesto výkonu práce je možné v Bratislave alebo v Prešove - podľa preferencie kandidáta. Po zaškolení možná práca z domu
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    2400 EUR
    od 2400 EUR/mesiac - závisí od skúseností a znalostí kandidáta
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    dohodou (ASAP)

Pre jedného z našich klientov hľadáme Aplikačného špecialistu. Vašou hlavnou náplňou práce by bolo:

- monitoring, prevádzka, údržba a upgrade aplikačných serverov (J2EE)
- administrácia, ladenie, optimalizácia zverených IT aplikácii
- identifikácia a riešenie problémov v existujúcich aplikáciách
- poskytovanie technickej podpory
- aktualizácia a rozvoj existujúcich softvérových riešení
- spolupráca v rámci tímu a s inými oddeleniami

Benefity a ďalšie výhody:

- kariérne príležitosti
- odborný a osobnostný rozvoj
- práca so skúsenými lídrami
- zvýhodnenia na produktochspoločnosti
- motivačné ohodnotenie
- dni Zdravia
- príspevok na DDS
- Home office

Ako personálna spoločnosť Vás budeme sprevádzať celým výberovým procesom, od prijatia Vášho životopisu až po Váš nástup. Pomôžeme Vám pripraviť sa, vychytať všetky muchy, poskytnúť Vám všetky možné informácie, aby ste sa na pohovore v spoločnosti klienta cítili komfortne. Počas procesu sa na nás budete môcť kedykoľvek obrátiť a konzultovať s nami akýkoľvek problém.

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosíme, zašlite nám Váš životopis v slovenskom/anglickom jazyku. Vzhľadom na veľký počet záujemcov, budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

- min. 3 roky skúseností na obdobnej pozícii (napr. aplikačný špecialista, aplikačný administrátor ...)
- skúsenosť s UNIX/Linux
- znalosti Web Servisov a SOA architektúry
- znalosti SQL
- výhoda - JBoss EAP, IBM Websphere, Tomcat, IBM Filenet, BPM (Oracle BPM, ALBPM)
- dobré komunikačné zručnosti aj v anglickom jazyku (min. B2)
- chuť sa vzdelávať
- analytické schopnosti

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)