Lekár - Oddelenie vnútorného lekárstva - Nemocnica Topoľčany

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Topoľčany
Topoľčany

Pozícia / odvetvie

Lekár

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Do nášho odborného tímu na Oddelení vnútorného lekárstva hľadáme kolegu od ktorého očakávame: - poskytovanie zdravotnej starostlivosti v rozsahu získanej odbornej kvalifikácie pod dohľadom kvalifikovaného lekára,  mentora, lekára konzultanta a vedúceho lekára - zabezpečovanie komplexnej zdravotnej  starostlivosti v súlade s koncepciou odboru a vykonávanie odbornej diagnostickej a preventívno-liečebnej činnosti v danom odbore.

Ponúkaný plat

1816 EUR

Benefity a ďalšie výhody

Okrem atraktívnych pracovných podmienok kandidátovi ponúkame: - skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia - možnosť osobného rastu, priestor pre sebarealizáciu - podporu kontinuálneho vzdelávania - zaradenie do špecializačnej prípravy - adaptačný proces prispôsobený individuálnym potrebám kandidáta - priateľský kolektív a rodinnú atmosféru - jubilejné odmeny a príspevok zamestnávateľa do III. piliera podľa platných pravidiel - benefity zamerané na rovnováhu medzi pracovným a súkromný životom - podporu pri zabezpečení ubytovania

Termín nástupu do práce

dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk

Všeobecne požadované znalosti

Bezúhonnosť Diskrétnosť, samostatnosť, precíznosť a proaktivita, Dôslednosť Empatická komunikácia Tímovosť Zodpovednosť

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno