Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Pri letisku 5, Pharos Park, Bratislava
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1800 EUR
    + 10% mesačná odmena, vyplácaná kvartálne
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    dohodou (ASAP)

Hľadáme kolegyňu (kolegu), ktorá(ý) bude oporou finančnému tímu.

Hlavnou náplňou práce bude:

- účtovanie interných dokladov a predpisov k nákladom
- účtovanie rezerv, nákladov budúcich období
- kontrola saldokonta
- aktívne riešenie účtovných prípadov
- príprava a účtovanie majetku
- príprava, kontrola a spracovanie mesačného daňového priznania k DPH
- inventarizácia pridelených účtov, spolupráca pri mesačnej a ročnej účtovnej závierke
- príprava štatistických výkazov, príprava podkladov pre audit
- daňové a nákladové účtovanie faktúr podľa pravidiel DPD
- sledovanie aktuálnych právnych predpisov a zmien v zákonoch
- sledovanie nových trendov v účtovníctve

Benefity a ďalšie výhody:

DPD sa stará o to, aby sa zamestnanci cítili na pracovisku dobre a mali vytvorené čo najlepšie podmienky. Preto sme vytvorili pestrý program benefitov, ktorého cieľom je podporiť spokojnosť a motiváciu každého zamestnanca.

* Ponúkame možnosť sebarealizácie, osobnostného a profesijného rozvoja formou interných a externých školení.
* Počas pracovného dňa sa môžeš vzdelávať v anglickom jazyku - individuálna alebo skupinová hodina, online alebo F2F, slovenský lektor alebo Native speaker - čo si vyberieš.
* Po práci je potrebné oddychovať - šport, wellness (Multisport karta) alebo len čítanie kníh (darčekové poukážky).
* A samozrejme ak máš rád/a cestovanie, tak extra 5 dní dovolenky.
* Priateľom, s ktorými sa na cestách zoznámiš, môžeš poslať kopec balíkov za VIP cenu.
* A počas práce alebo oddychu ti budeme prispievať na Tvoju budúcnosť v dôchodkovom veku.
* Na teambuildingoch spoznáš, že sme dynamický tím, ktorý sa zaujíma o #planetazem.

- komunikačné a organizačné schopnosti
- proaktivita
- flexibilita
- zmysel pre detail
- kreativita

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)