Lekár - gynekológ

- Poskytovanie ambulantnej zdravotnej starostlivosti – vykonávanie špecializovanej, preventívnej, diagnostickej a liečebnej činnosti vrátane sonografického vyšetrenia
- Konzultácie a odporúčania pre pacientky
- Obsluha prístrojového vybavenia ambulancie
- Vedenie ambulantných záznamov a dokumentácie pacientov
- Bodovanie a vykazovanie jednotlivých zdravotných výkonov zmluvným zdravotným poisťovniam

Podmienkou je, aby bol náš nový kolega zároveň garantom ambulancie (t.z. nezastáva pozíciu garanta v inej ambulancii).

Benefity a ďalšie výhody:

1.Nadšenie pre náplň svojho povolania
2.Sídlime na prestížnej adrese
3.Sme priatelský kolektiv
4.Mesačné odmeny
5.Mesačný príspevok na benzín
6.Na základe dlhodobej firemnej spolupráce vieme ponúkuť aj firemné auto
7.Podľa ekonomických výsledkov gynekologickej ambulancie ponúkame firemné dovolenky v zahraničí pri mori
8.Nadpriemerné platové ohodnotenie a benefity.

Milý pán doktor, milá pani doktorka, ak ste sa v našej inzercii našli, neváhajte nám zaslať svoj životopis. Budeme sa tešiť na stretnutie s Vami, a v prípade obojstrannej spokojnosti Vás s nadšením privítame ako nového člena.Možete nás kontaktovať telefonicky aj počas víkendu.

Vzdelanie v odbore
Špecializácia: Gynekológia a pôrodníctvo

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské II. stupňa
  • Jazykové znalosti:
    Slovenský jazyk