Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Stabilná spoločnosť hľadá operátorov! Nástup IHNEĎ! Mzdou až 1400€ ! Doprava zo Žiliny!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Okres Žilina; Rajec, Žilina

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- kontrola kvality a správnosti

- práca podľa pracovných postupov

- vykonávanie samokontroly finálneho výrobku

- montáž a kompletizácia výfukových systémov podľa pokynov

Ponúkaný plat

1400 EUR

Upresnenie platových podmienok

základná mzda - 7,15 EUR/hod + variabilná zložka mzdy 200 EUR + zákonné príplatky + poobedný príplatok

Benefity a ďalšie výhody

- stabilná práca
- možnosť pracovať nadčas
- 2x semestrálny (polročný) bonus
- stravné lístky v hodnote 5,85 EUR
- mesačný bonus 200 eur po zaškolení

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Do stabilnej spoločnosti s vynikajúcim platovým ohodnotením hľadáme šikovných kandidátov na pozície:
- operátor výroby
- vodič VZV s platným oprávnením

Doprava zabezpečená len z autobusovej stanice Žilina priamo do firmy!

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- pracovitosť

- manuálna zručnosť

- dobrý zdravotný stav

- ochota pracovať na zmeny

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie