Technik/technička údržby - elektrotechnik / mechatronik (junior/senior)

    ManpowerGroup Slovensko s.r.o.

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Bratislavský kraj; Bratislava
    Bratislava

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Pre nášho klienta zabezpečujúceho údržbu výrobných liniek hľadáme skúseného technika, ktorého úlohou bude:

    • Diagnostika porúch strojov a zariadení - elektrických aj mechanických
    • Práce s automatizačnými riadiacimi systémami
    • Denná údržba a oprava strojov
    • Pravidelná kontrola zariadení, odstraňovanie vzniknutých porúch
    • Zabezpečenie bezporuchového chodu zariadení
    • Inštalovanie a uvádzanie nových strojov do prevádzky

    Práca je v nasledovnom zmenovom režime: 12 hodinové zmeny: 2 dni ranná, 2 dni nočná, 4 dni voľno.

    Ponúkaný plat

    1700 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    Od 1700 EUR brutto (junior), resp. od 1900 EUR brutto (senior) - vrátane pohyblivej zložky, príplatkov a 13. platu

    Benefity a ďalšie výhody

    • Zaujímavá práca v oblasti priemyselnej automatizácie
    • Práca s najmodernejšími technológiami
    • Komplexný zaškolovací program
    • Neustály odborný rast
    • Dovolenkový príspevok (13. plat)
    • Vianočný príspevok
    • Bonus za odporúčanie nového zamestnanca
    • Príspevok na dopravu
    • Príspevok na ubytovanie - možnosť získať príspevok až do výšky 150 eur/mesiac
    • Príspevok pri pracovnom výročí
    • Rodinný program (príspevok pri narodení dieťaťa, odchode na materskú dovolenku)
    • Teambuildingy, Vianočný večierok
    • Príspevok na kultúru a šport
    Poskytnutie ďalšieho pracovného voľna nad rámec Zákonníka práce
    • Zvýšené odstupné
    • Zvýšená náhrada príjmu pri PN

    Termín nástupu do práce

    Ihneď / dohodou

    Termín ukončenia výberového konania

    22.6.2024

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Jazykové znalosti

    Slovenský jazyk (stredne pokročilý - B2)

    Všeobecne požadované znalosti

    JUNIOR - Odborné predpoklady a zručnosti:
    • osvedčenie o odbornej spôsobilosti pre prácu s vyhradenými zariadeniami elektrickými, minimálne §21
    • odborné vedomosti z oblasti elektrotechniky
    • vedomosti z oblasti automatizovaných systémov riadenia výhodou
    • schopnosť čítať EPLAN schémy
    • pri znalosti nemeckého / anglického jazyka možnosť získať atraktívnejšie odmeňovanie

    SENIOR - Odborné predpoklady a zručnosti:
    • elektrotechnické stredoškolské vzdelanie s min. 5 ročnou praxou v odbore, resp. vysokoškolské vzdelanie
    • osvedčenie o odbornej spôsobilosti pre prácu s vyhradenými zariadeniami elektrickými, minimálne §22
    • špecifické vedomosti a skúsenosti v oblasti automatizovaných systémov riadenia, priemyselnej robotiky, pohonov, diagnostiky PLC
    • používanie elektro dokumentácie (EPLAN)

    JUNIOR/SENIOR osobnostné predpoklady:
    • tímový a aktívny prístup k práci
    • ochota, schopnosť učiť sa
    • flexibilita, samostatnosť
    • ochota pracovať v uvedenom zmenovom režime

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno