Stavebný inžinier

Odvoz a likvidácia odpadu a.s. v skratke: OLO a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Ivanská cesta, Bratislava, Slovensko

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

  • participácia pri plánovaní súčasných a budúcich stavebných projektov,
  • koordinácia činností v rámci zverených projektov,
  • riadenie činnosti projektového tímu,
  • zabezpečenie technickej agendy v oblasti dodávateľských opráv objektov pozemno-stavebného charakteru,
  • spracovanie podkladov pre plánovanie výstavby a opráv objektov,
  • sledovanie ekonomických ukazovateľov, dodržiavania rozpočtu a plnenia termínov projektov,
  • zabezpečenie a kontrola projektovej dokumentácie, diagnostiky, znaleckých a odborných posudkov,
  • zodpovednosť za realizáciu nových stavieb, rekonštrukcii, modernizácií a opráv objektov,
  • vypracovanie podkladov pre proces verejného obstarávania,
  • spracovanie podkladov a žiadostí pre proces povoľovania stavieb a kolaudácií,
  • kontrola faktúr stavieb realizovaných v pôsobnosti oddelenia a kontrola rozpočtov podľa triednika stavebných prác,
  • reporting stavu zverených projektov nadriadenému a vedeniu spoločnosti,
  • zabezpečenie technického dozoru na stavbách,
  • zúčastňovanie sa na kontrolných dňoch na stavbách a návrh riešení rozporov, ktoré vznikli pri realizácii investičných úloh,
  • dodržiavanie všeobecne záväzných právnych a interných predpisov najmä predpisov súvisiacich s výkon práce.

Ponúkaný plat

2250 EUR

Upresnenie platových podmienok

od 2250 €/mesiac v závislosti od skúseností kandidáta až do výšky 2500€/mesiac Mesačná odmena vo výške 2250 € sa skladá zo základnej zložky mzdy 1800 € /mes. + osobné prémie 450 € /mes. (25% základnej zložky mzdy) + 13. a 14. plat v zmysle KZ.

Benefity a ďalšie výhody

práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti

13. plat vo výške 50 % priemerného mesačného zárobku

14. plat vo výške 100 % priemerného mesačného zárobku

príspevok do III. piliera - DDS

odmeny pri pracovných a životných jubileách

ročná odmena za hospodársky výsledok

každoročná valorizácia základnej mzdy

vybrané mzdové zvýhodnenia za sobotu a nedeľu nad rámec Zákonníka práce

nadštandardný príspevok na stravovanie

dovolenka naviac

karta MultiSport

sociálna výpomoc pri zložitých životných situáciách

psychologické poradenstvo

ďalšie benefity v zmysle kolektívnej zmluvy: https://www.olo.sk/profil-spol...

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Termín ukončenia výberového konania

2.2.2024

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu prosíme zaslať životopis na email adresu kontaktnej osoby. Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o inzerovanú pracovnú pozíciu.

Informácie týkajúce sa spracúvania a ochrany osobných údajov uchádzačov o zamestnanie na účely výberového konania sú uvedené na:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Všeobecne požadované znalosti

  • ovládanie odbornej problematiky danej oblasti, znalosť právnych predpisov a orientácia v procesoch
  • samostatnosť, zodpovednosť, rozhodnosť, dôslednosť a iniciatíva
  • ovládanie MS Office na pokročilej úrovni
  • ovládanie programu Auto CAD, prípadne jeho ekvivalentu na pokročilej úrovni
  • skúsenosť s projektovým riadení,
  • vodičský preukaz sk. B
  • bezúhonnosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie