custom-banner

Quality Planner (Ref. č.: 12-10-42939)

Informácie o pracovnom mieste

- realizuje zákaznícke a dodávateľské projekty, - zabezpečuje požadovanú dokumentáciu pre zákazníka a tím, - zabezpečuje prvotný test vzoriek a test vzoriek technických zmien pred zavedením do výroby, - zabezpečuje aktuálne štrukturované analýzy procesu kvality, zabezpečuje podporu v prípade tímu pre interné či externé audity.

Benefity a ďalšie výhody:

- Atraktívny bonusový systém vyplácaný na základe internej smernice - Letný a zimný bonus po splnení kritérií až do výšky 700€ - Finančná odmena za odporučenie známeho - Finančná odmena za zlepšovacie návrhy - Ročná odmena za splnenie cieľov - Flexibilný pracovný čas – podpora zdravej rovnováhy pracovného a súkromného života - Veľmi flexibilná politika práce z domu až 100 dní v rok

Informácie pre uchádzača:

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search

Všeobecne požadované znalosti:

- technické vzdelanie, - anglický jazyk na komunikatívnej úrovni, - APQP, koncepty kvality, požiadavky na čiastkové komponenty.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.

Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.

Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Grafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.

Pozícia / odvetvie: Manažment kvality / Plánovač kvality
Dátum zverejnenia: 29.02.2024

Iné možnosti práce