Vedúci údržby, mzda 3000€ , flexi pracovný čas

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    3000 - 3300 EUR
    Mzda je závislá od skúseností uchádzača
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    dohodou (ASAP)

Máte skúsenosti s vedením ľudí a ste technický typ? Zvládnete komunikovať v angličtine a nebojíte sa výziev? Potom sa pridajte do nášho tímu! Hľadáme skúseného kolegu na pozíciu vedúceho údržby. Odmenou vám bude zaujímavá mzda, flexibilný pracovný čas a príspevok na dopravu.

Náplň práce:
- Údržba a odstránenie všetkých porúch súvisiacich s automatizáciou,
- Zabezpečenie podpory pri riešení porúch týkajúcich sa zariadení a komponentov (mechanických, hydraulických, pneumatických)
- Zabezpečenie preventívnej aj prediktívnej údržby
- Školenie zamestnancov o technických poruchách
- Evidencia opráv a porúch, zabezpečenie kontrolných záznamov
- Riešenie nápravných opatrení
- Analýza a monitoring všetkých údajov
- Koordinácia tímu technikov

Benefity a ďalšie výhody:

- Flexibilný pracovný čas
- 13. plat
- Príspevok na DDS
- Príspevok na stravné
- Príspevok na dopravu
- Multisport karta
- Firemné akcie
- Firemné parkovanie

- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- Znalosť PLC strojov Siemens a Simatic
- Skúsenosť na obdobnej pozícii

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
  • Vhodné pre občana z Ukrajiny:
    Áno