custom-banner

Majster/servisný pracovník (Ref. č.: 12-18-42919)

Informácie o pracovnom mieste

- riadi, kontroluje a organizuje procesy technického čistenia zariadení u zákazníka, - v spolupráci s nadriadeným plánuje rozsah prác na nasledujúce obdobia, - vedie evidenciu realizovaných prác, - vedie evidenciu dochádzky pridelených zamestnancov, - zodpovedá za kvalitu prevedených prác, - kontrola stavu zariadení (vysávače, podlahové automaty, diskové tlakové stroje), - materiálovo-technické zabezpečenie pre objekt (kontrola materiálu a nahlásenie objednávky objektovému vedúcemu), - zaškoľuje nových pracovníkov z pracovných postupov, BOZP a PO predpisov, - zodpovedá za dodržiavaní zásad BOZP a PO na pridelenom pracovisku.

Benefity a ďalšie výhody:

- možnosť profesionálneho rastu v rámci spoločnosti, - zamestnanecké príspevky, - služobné auto aj na súkromné účely.

Informácie pre uchádzača:

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku. Viac podobných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/sk/job-search

Všeobecne požadované znalosti:

- skúsenosť s riadením kolektívu cca 20 ľudí, - vodičský preukaz skupiny B, - prax v priemyselnom čistení 2 roky, - technické zručnosti, - bezúhonnosť, - Microsoft Excel - Pokročilý.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.

Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.

Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Grafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.

Pozícia / odvetvie: Vrcholový manažment / Majster výroby
Dátum zverejnenia: 10.06.2024

Iné možnosti práce